logo

CHP Ataşehir’in Gündemi, ‘Ülkemizdeki Siyasi Gelişmeler’

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından Ataşehir Belediyesi Nikah Salonunda “Ülkemizde Yaşanan Son Siyasi Gelişmeler” gündemli Ataşehir Örgüt toplantısı gerçekleştirildi.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak başkanlığında, “Ülkemizde Yaşanan Son Siyasi Gelişmeler” gündemli toplanan CHP Ataşehir Örgütü, geride kalan kongre ve kurultay sürecini değerlendirirken, kısa sürece yaşanması beklenen en az 2 seçim çalışmaları ve stratejisi ile ilgili görüş, öneri ve düşünceler örgütün dikkatine sunuldu.

Ataşehir Belediyesi Nikah Salonunda CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak başkanlığında, CHP Ataşehir İlçe Sekreteri Onur çivi, CHP Ataşehir İlçe Eğitim Sekreteri Serpil Beşok, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Ardıbatan,  CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ezgi Kuzucu ve Anıl Dizdaroğlu’dan oluşan divan yönetiminde gerçekleştirilen  “Ülkemizde Yaşanan Son Siyasi Gelişmeler” gündemli CHP Ataşehir İlçe Örgüt toplantısına ilçe yöneticileri yanı sıra Ataşehir Meclis 1.Başkanvekili Sadi Özata, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, Merdan Özer’in de aralarında olduğu Ataşehir Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

“Ülkemizde Yaşanan Son Siyasi Gelişmeler” gündemli Ataşehir Örgüt toplantısı açılışında konuşan CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, ilçe ve il kongre süreci ile 36. Olağan Kurultay sürecinde yaşananları özetlediği konuşması sonrasında örgüt üyelerine söz verildi.

CHP Ataşehir İlçe eski Sekreteri Celal Yalçın ile başlayan örgüt üyelerinin gündemle ilgili ve gündem dışı görüşlerinin yer aldığı konuşmalarda söz alarak kürsüye gelen İlhami Turan, Tanya Güleryüzlü, Hüseyin Dinçtürk, Tamer Semerci’nin de aralarında olduğu konuşmacılar örgüt üyelerine hitaben eleştiri, öz eleştiri, düşünce ve dileklerini dile getirdiler.

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
1411 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ