logo

CHP, İstanbul’da 40 Bin Kadınla 4 Milyon Hanede

CHP, İstanbul’da 40 Bin Kadınla 4 Milyon Hanede

chp_kadin_murat_5Bostancı Gösteri Merkezinde partili kadınlarla buluşan CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın ‘40 Bin Kadınla 4 Milyon Ev Ziyareti Projesi’ni başlattı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Bostancı Gösteri Merkezi’nde partili kadınların katıldığı toplantıda konuşan CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, yarından itibaren 40 bin gönüllü kadının İstanbul’da 4 milyon evi kapı kapı gezerek partilerinin seçim programı hakkında bilgi vereceğini söyledi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından 7 Haziran seçimlerine yönelik başlatılan “40 Bin Kadınla 4 Milyon Ev Ziyareti Projesi”nin tanıtımı dün Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Murat Karayalçın, 23 Nisan’dan itibaren 40 bin kadının 4 milyon eve giderek 10 milyon İstanbullu seçmene ulaşacağını söyledi.

Partilerini temsilen ziyaretleri yapacak kadınlardan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı seçim bildirgesinin yurttaşlara ulaştırılmasını ve anlatılmasını isteyen Karayalçın,“ O seçim bildirgesini İstanbul’un üç seçim çevresinde sokaklardan, meydanlara kadar yurttaşlara anlatın. Gittiğiniz kapılarda tartışmaya girmeden sizlere verilmiş olan kitapçıkları hane mensuplarına teslim ederek, konuşmanın özetini yapın. Sizler hepiniz birer Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkansınız. İktidarın yolu kadınların mücadelesinden geçiyor” dedi.

chp_kadin_murat

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği “40 Bin Kadınla 4 Milyon Ev Ziyareti Projesi”nin tanıtım ve eğitim toplantısında konuşan CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Nisanda açıkladığı “Yaşanacak bir Türkiye” projeleri ve İstanbul için yapılacak çalışmaları anlatarak, kadınlara; “8 Haziran’da iktidara sizlerin sayesinde geleceğiz” dedi.

Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki “40 Bin Kadınla 4 Milyon Ev Ziyareti Projesi”nin tanıtım ve eğitim toplantısına CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın ile birlikte; CHP İstanbul 1 Bölge STK Başkanı Ali Rıza Işık, Kadir Gökmen Öğüt, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Gamze Akkuş İlgezdi, Mustafa Sarıgül, İhsan Özkes’n de aralarında bulunduğu CHP İstanbul milletvekili adayları, il ve ilçe yöneticileri ile partili kadınlar katıldı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ