logo

CHP’li Aday Adayları Öztürk ve Kılıç Dostları İle Buluştu

CHP’den Ataşehir Belediye Meclis üyesi aday adaylığı başvurusu yapan Necip Öztürk ile Turgay Kılıç birlikte düzenledikleri kahvaltılı programda dostları ve destekçileri ile bir araya geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde düzenlenen kahvaltılı toplantı da davetlilere kendilerini tanıtarak Necip Öztürk ile Turgay Kılıç, bilgi ve birikimlerini Ataşehir ve Ataşehirliler için kullanmak üzere meclis üyeliğine aday adayı olduklarını söylediler.

Recep Kenan paylaştı: 3 Kasım 2018 Cumartesi

Necip Öztürk ile Turgay Kılıç tarafından birlikte düzenlenen toplantıya Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Meclis Üyesi Ali Haydar Güneş, meclis üyesi aday adayları, AtaEğitimDer ile ADD yönetici ve üyelerinin de aralarında olduğu STK temsilcileri, destekçileri, partililer ve aile dostları katıldı.

https://www.facebook.com/rkenan1/videos/2469813013035055/

BİLGİ VE BİRİKİMİNİ ATAŞEHİR VE ATAŞEHİRLİLER İÇİN KULLANMAYA ADAYIM

Yaklaşık 150 kişinin katıldığı toplantıda ilk konuşmayı Yüksek İnşaat Mühendisi Necip Öztürk gerçekleştirdi. CHP’li aday adayı Necip Öztürk, uzun süre özel sektörde çalıştığını, bu süre içinde edindiği bilgi ve birikimini kamu yararına Ataşehir ve Ataşehirliler için kullanmak için Ataşehir Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı baş vurusu yaptığını kaydetti.

VATANDAŞLA BELEDİYEDEKİ MÜDÜRLER ARASINDA KÖPRÜ OLMAK İÇİN ADAYIM

CHP’li diğer aday adayı aynı zamanda Ataşehir Eğitim Derneği (ATAEĞİTİMDER) Başkanı Turgay Kılıç yerelde iktidar sahibi üyelerin Mecliste işlevinin olmadığını, evrak – iş takibi için takibi değil sokakla, vatandaşla belediyedeki birim müdürleri arasında köprü olmak için Ataşehir Belediye Meclis aday adayı olmayı istediğini ifade etti.

CHP’den Ataşehir Belediye Meclis üyesi aday adayları Necip Öztürk ile Turgay Kılıç’ın dostları ve destekçileri ile buluştuğu program sohbet ve fotoğraf çekimi ile devam etti.

CHP’Lİ ADAY ADAYI YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ NECİP ÖZTÜRK KİMDİR?

1956 Yılında Ordu’da doğan Öztürk; İlk ve orta öğrenimini Ordu’da Lise ve Üniversite Eğitimini İstanbul’da tamamladı. Lisans ve Yüksek Lisans düzeyinde Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde ve Fen Bilimleri Enstitüsünde tamamladı.

Yüksek inşaat mühendisi olarak çalışma hayatına başlayan Türkiye genelinde önemli projelere imza atan Tekfen İnşaat bünyesinde ulusal ve uluslararası projenin yöneticiliği ve mühendisliğini yürüten Öztürk, Ataşehir’de bulunan Ordulular Derneği, Eğitim Derneği’nin yanısıra İnşaat Mühendisleri Odası, Fenerbahçe Sarı Lacivert Derneği ve Ordu Dernekler Federasyonu gibi Sivil Toplum Kuruluşlarına üye olarak görev yapmaktadır.

Ataşehir’e 1990 yılında Türkiye Emlak Bankası tarafından yapımına başlanan “Ataşehir Uydu Kent Projesi” alt yapı, konut ve bina inşaat işleri için o dönemde çalıştığı Tekfen İnşaat yetkilisi olarak görev yapan Öztürk, 1990-1995 Yılları Atatürk Mahallesi’nin altyapı, atık su, yağmursuyu ve yangın suyu sistemleri, elektrik , telefon ve kablo tv sistemi inşaatlarını, çevre düzenleme ve peyzaj işlerini yapmında da görev yaptı.

Atatürk Mahallesi sınırlarında bulunan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nin kuruluşunda ve altyapı sistemlerinin kurulmasında aktif görev alan Öztürk, hizmet ettiği Atatürk Mahallesi’nde 2000 yılından beri ikamet etmektedir. Ataşehir’de öğretmenlik mesleğini icra eden Emel Öztürk ile evlenen Necip Öztürk, bir kız ve bir erkek çocuğu babasıdır. 2008 Yılında Ataşehir’in ilçe olmasıyla birlikte CHP’de parti üyesi olan Öztürk, 10 yıldır gerçekleşen seçimlerde partisi adına çeşitli görevlerde yer almıştır.

CHP’Lİ MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI TURGAY KILIÇ KİMDİR?

1964 Yılından Kars’ın Merkez ilçesinde doğdu. İlk, orta Kars’ta, Lise ve Lisans öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Siber Yapı Elektronik, Elektrik ve Otomosyon sistemleri adında özel bir firmada yönetici olarak görmekte yapmakta olan Kılıç, 1997 Yılında SHP İlçe yöneticiliği, 1999-2004 Kadıköy Belediye Meclis üyeliği, Hasan Leyli İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanlığı, 2012 Yılında CHP Üyesi oldu.

Bir grup eğitim gönüllüsü arkadaşı ile birlikte kurduğu Ataşehir Eğitim Derneği (AtaEğitimDer) Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Turgay Kılıç, Ataşehir ile birlikte Türkiye çapında okullara kütüphane ve Atatürk köşesi kazandırmaya çalışırken, ağırlıklı olarak kız olmak üzere öğrencilere burs vererek de eğitime katkıda bulunmaya çalışıyor.

2015-2017 Yıllarında Kars, Ardahan ve Iğdır Derneği Yönetim kurulunda yer alan, Ataşehir Eğitim Derneği Başkanlığı, ADD İlçe Yöneticiliği görevlerini yürüten Kılıç, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
728 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ