logo

CHP’Lİ GENÇLER; “DOĞUDA ÜŞÜYEN ELLER KALMASIN”

chp_atasehir_bingöl_genclikCHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolları, CHP İstanbul İl Gençlik Kolu Başkanlığı ile yürütülen kampanya kapsamında Bingöl’den sonra Muş’un Bulanık İlçesine yardım eli uzattı.  

Recep Kenan/itvhaber.com

Başkanlığını Cenk Emlik’in yaptığı CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolları ve Volkan Cihan ile Fatih Mangal’ın arasında olduğu yöneticiler soğuk ve çetin koşulların yaşandığı kış aylarında Doğu’daki vatandaşlara yönelik “Doğuda üşüyen eller kalmasın” sloganıyla yardım kampanyası yürütüyorlar.

chp_van_kadin_ (31)

Daha önce Muş ve Bingöl’e yardım kolileri gönderildiğini ifade eden CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Cenk Emlik kışlık giyeceklerden oluşan yardım ile ilgili; “Yönetim olarak ilk toplantımızda bu yardım projesini gündeme aldık. Talepte bulunan bir öğretmen vasıtası ile başlattık ilk olarak. İlk olarak Muş’un Bulanık İlçesin de bir okula yardım elimizi uzattık. Bot, mont, kazak, hırka pantolon, gömlek gibi kıyafetlerden oluşuyor kolilerdeki yardı malzemeleri.  Daha sonra Bingöl İlimizin bir ilçesine gönderdik. Bu çalışmamızdan sonra CHP İstanbul Gençlik Kolları bir kampanya başlattı.  “Doğuda üşüyen eller kalmasın” adı altında başlatılan bu kampanya çerçevesinde bütün ilçelerimizde toplanılıyor.  Bu toplanan yardımların bir kısmını İl Örgütüne göndereceğiz, oradan Diyarbakır’a gönderilecek, bir kısmını da gelen talepler doğrultusunda göndermeye devam edeceğiz. Sosyal medya aracılığıyla da ihtiyaç sahiplerine ulaşabiliyoruz. Duyuru yaparak örgüt aracılığı ile yardımsever vatandaşlarımızdan topluyoruz yardımları” şeklinde yaptığı açıklamanın sonunda, bu yardımları yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

chp_van_kadin_ (30)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

CHP’Lİ GENÇLER; “DOĞUDA ÜŞÜYEN ELLER KALMASIN”” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    CHP’Lİ GEÇLER; “DOĞUDA ÜŞÜYEN ELLER KALMASIN”
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=85662
    #CHP #Ataşehir #GençlikKolları #İstanbul #Bingöl #Muş #Bulanık #Doğu #ÜşüyenElKalmasın #itvhaber #Yardım