logo

CHP’Lİ KADINLAR ÇANKIRILI KADINLARLA BULUŞTU

atasehir-tum_cankirililar (0)Nilay Çelen başkanlığındaki Ataşehir Tüm Çankırılılar Derneği Kadın Kolları, Arzu Karayağız Öner başkanlığındaki CHP İstanbul İl ve Ataşehir İlçe kadınlarını konuk etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Arzu Karayağız Öner başkanlığındaki CHP İstanbul İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri Nihan Baykal Erol başkanlığındaki CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerinden oluşan CHP’li kadınlar  Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

atasehir-tum_cankirililar (39)

atasehir-tum_cankirililar (7)

Derneğin Küçükbakkalköy’deki merkezinde gerçekleşen ziyaretteki CHP’li kadınlar ile Çankırılı kadınların buluşmasına CHP PM Üyesi ve 24.Dönem İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ile birlikte; Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Bağcı ile CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Ertuğrul Baysal da eşlik etti.

atasehir-tum_cankirililar (2)

Ataşehir Tüm Çankırılılar Kadın Kolları Nilay Çelen ve dernek başkanı Mahmet Bağcı, Arzu Karayağız Öner başkanlığındaki CHP’li kadınlara derneklerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

atasehir-tum_cankirililar (13)

Referandum çalışmalarının da gündeme gelerek değerlendirildiği buluşmada, referandumun kadınlar açısından önemine dikkat çeken CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Karayağız Öner, 16 Nisan Referandumunda oylanacak değişikliklerle, kazanılmış haklarından kayıplar yaşayacağını iddia ettiği kadınların en çok etkilenenler arsasında olacağını ifade etti.

atasehir-tum_cankirililar (8)

Kadınlarla birlikte Çankırılılara seslenen CHP PM Üyesi ve 24.Dönem İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, karaları ne olursa olsun; “Hayır”da olsa, “Evet”te olsa 16 Nisan Referandumunda mutlaka sandığa giderek kullanacakları oylarıyla sonucu etkileyecek kararlarını ve iradelerini belirtmelerini istedi.

atasehir-tum_cankirililar (5) atasehir-tum_cankirililar (11) atasehir-tum_cankirililar (16) atasehir-tum_cankirililar (21) atasehir-tum_cankirililar (22) atasehir-tum_cankirililar (25) atasehir-tum_cankirililar (26) atasehir-tum_cankirililar (34) atasehir-tum_cankirililar (35) atasehir-tum_cankirililar (37) atasehir-tum_cankirililar (38) atasehir-tum_cankirililar (39) atasehir-tum_cankirililar (43) atasehir-tum_cankirililar (44)

Etiketler: » » » » » » »
Share
1687 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

CHP’Lİ KADINLAR ÇANKIRILI KADINLARLA BULUŞTU” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    CHP’Lİ KADINLAR ÇANKIRILI KADINLARLA BULUŞTU
    https://www.itvhaber.com/?p=117551
    #NilayÇelen #Ataşehir #TümÇankırılılarDerneği #KadınKolları #ArzuKarayağızÖner #CHPİstanbul #CHPAtaşehir #CHP