logo

Çörekçilerliler Topkapı Labella’da İftar Sofrasında Buluştu

Çörekçiler Köyü Derneği yönetimi İstanbul Topkapı Labella Premium salonunda düzenlediği programla İstanbul’daki Çörekçiler Köylüleri İftar Sofrasında bir araya getirdi.

 Recep Kenan/itvhaber.com

Murat Kenan başkanlığındaki Çörekçiler Köyü Yardımlaşa ve Kalkındırma Derneği düzenlediği Toplu İftar Programında İstanbul’da yaşayan Çörekçiler Köyü sakinlerini buluşturarak birlikte oruç açmaların sağladı.

Kuran-ı Kerim okuması ile başlayan programda, ezanla birlikte oruçlar açıldı. Dualar edildi. İstanbul’un değişik bölgelerinden gelip iftar sofrasında buluşarak birlikte oruç açan Çörekçilerliler sohbet ederek hasret giderdiler.

Topkapı’da gerçekleştirilen İftar Programına ev sahibi Murat Kenan ile birlikte Ilgaz Dernekler Birliği Başkanı Mustafa Ekmekçi, Çankırılı THM Sanatçısı Sami Yalçın, Çankırı ile Ilgaz birlik, dernek ve STK başkan ve yöneticileri, davetliler ve Çörekçilerliler katıldı.

10 HAZİRAN’DA ÇÖREKÇİLER KÖYÜ’NDE İFTARDA BULUŞULUYOR

Çörekçiler Köyü Yardımlaşa ve Kalkındırma Derneği düzenlediği bir başka iftar programında tüm Türkiye’de yaşayan ve köyde bulunan köylülerini Ilgaz Çörekçiler köyünde düzenleyeceği iftar programında bir araya getirmeyi hedefliyor.

İftar davetini sosyal medyada paylaşan Çörekçiler Köyü Yardımlaşa ve Kalkındırma Derneği Başkanı Murat Kenan, yaptığı açık davette; “10 Haziran 2018 pazar günü köyde vereceğimiz iftara tüm Çörekçiler Köyü halkı davetlidir.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ