logo

Dijital İnsan ‘Aypera’ Gerçek Hayatla Buluşuyor!

Dijital İnsan ‘Aypera’ Gerçek Hayatla Buluşuyor!

Sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan ‘Dijital İnsan’ Aypera, filmde oynayıp konser vererek gerçek hayatla buluşuyor.

Sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan ‘Dijital İnsanAypera, gerçek hayatla buluşuyor. Müziğe ve oyunculuğa ilgi duyan ve geçtiğimiz aylarda ilk teklisini çıkaran Aypera’nınhaziran ayında Contemporary İstanbul’da video röportaj ve afiş sergisi olacak.

DİJİTAL İNSAN AYPERA, FİLMDE OYNAYIP KONSER VERECEK!

Sosyal medyada merak konusu olan ve kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan ‘Dijital İnsan Aypera‘, artık gerçek hayatta adından söz ettirecek.

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı tekliyi müzikseverlerin beğenisine sunan dijital yetenek, önümüzdeki günlerde video, röportaj ve afiş sergisiyle sevenleriyle buluşacak.

Contemporary İstanbul’da gerçekleşecek sergi, 3-6 Haziran tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak.

KONSER VERECEK, SİNEMA FİLMİNDE OYNAYACAK!

Tasarımcı ve Eğitmen Bager Akbay, Bilim Kurgu Yazarı ve Bilim İletişimcisi Tevfik Uyar, Bilgisayar Mühendisi ve Yaratıcı TeknolojistZeynep Nal Sezer tarafından yetenekleri her geçen gün geliştirilen Aypera, önümüzdeki günlerde bir sinema filminde oynamaya ve konser vermeye hazırlanıyor.

İTVHABER

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ