logo

DKY İNŞAAT DUBAİ’DE PROJELERİYLE DAMGA VURDU

DKY İNŞAAT DUBAİ’DE PROJELERİYLE DAMGA VURDU

dky-on_dubaiDubai Cityscape Fuarı’ında Ortadoğu ve Körfez ülkeleri yatırımcılarından yoğun ilgi gören DKY İnşaat’ın DKY On Kağıthane projesinden 71 daire rezerve edildi.

DKY İnşaat’ın projeleri Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden gelen yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Bir yatırımcı DKY On Kağıthane projesinden 71 daireyi rezerve etti.

Fuarı değerlendiren DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “Türkiye’de her yıl yabancılara konut satışında ciddi artış oluyor. Cityscape Fuarı, Körfez ve Doğu bölgelerine satış yapmak adına iyi bir kapı. Bu yıl 180 metrekarelik alan ile fuarda projelerimizi görücüye çıkardık, DKY On Kağıthane, DKY Kartal, Lokum Evler projelerimizin yanı sıra 2.5 milyar Dolar yatırımla 5 yıl içinde gerçekleştirmeyi planladığımız 10 proje hakkında da yatırımcıları bilgilendirdik” dedi.

DKY On Konseptinin ilk projesi Kağıthane de ilk defa Cityscape’te görücüye çıktı. Proje ile ilgili bilgiler veren Ali Dumankaya, “Körfez ülkelerindeki yatırımcılar projeye yoğun ilgi gösterdi. Bir yatırımcı fuarın ilk günü projenin 5 katında 71 daireyi rezerve etti. Sadece DKY On projemiz için 50 milyon TL’lik (16 milyon Dolar) satışı revize etmiş olduk”.

Ali Dumankaya, “Kağıthane’de inşa edeceğimiz projede yaklaşık 205 konut, 35 ofis ve 3 mağazalar bulunacak. Çok özel bir konsepte sahip olacak proje, şimdiye kadar geliştirdiğimiz projelerden farklı olacak. Paylaşım, fonksiyonellik, sosyallik ve teknolojinin ön planda tutulduğu konsept, yenilikçi yaşam alanlarıyla kullanıcılarına yalnızca bir ev değil “yeni nesil yaşam platformu” sunacak. İş alanlarına ve ulaşım imkanları ile projemiz çok özel bir lokasyonda yer alıyor”

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ