logo

Dolmuş Durağında Park Kavgasında Vahşet

Dolmuş Durağında Park Kavgasında Vahşet

dolmus-cinayetBostancı’daki dolmuş durağına park eden sürücü ile kahyası arasında çıkan ve kavgaya dönen tartışmada kahya, büfeden aldığı döner bıçağı ile sürücünün boğazını kesti.

KADIKÖY, Bostancı’daki dolmuş durağına park eden sürücü ile durak kahyası arasında tartışma çıktı. Taraflar arasında kavgaya dönüşen olayda kahya, büfeden aldığı döner bıçağı ile sürücünün boğazını kesti.

İlk müdahaleyi vatandaşların yaptığı ve olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan sürücü tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

16 EP 873 plakalı aracını dolmuş durağının bulunduğu yola park eden evli iki çocuk babası Bülent Dikmenözü durağın kahyası İ.T ile tartışmaya başladı, tartışma kısa süre sonra kavgaya dönüştü. İ.T. durak yakınındaki bir büfeden aldığı döner bıçağı ile araç sürücüsünün boğazını kesti İ.T daha sonra olay yerinden kaçtı. Kanlar içinde yere yığılan araç sürücüsüne ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı.

Ambulansla Ataşehir Fatih Sultan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Dikmenözü, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Acı haberi alan Dikmenözü nün yakınları hastanede sinir krizi geçirdi. Olayda hayatını kaybeden Bülent Dikmenözü’nün cenazesi ise Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Olay yerine gelen polis ekipleri dolmuş durağının kahyasını yakalamak için çalışma başlattı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ