logo

Dünya Bisiklet Günü’nde Anlamlı Etkinlik

Dünya Bisiklet Günü’nde Anlamlı Etkinlik

Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü nedeniyle 3 – 4 – 5 Haziran tarihlerinde Atatürk Mahallesi’nde bulunan Ataşehir Migros önünde bir bisiklet etkinliği düzenleniyor.

Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü nedeniyle 3 – 4 – 5 Haziran tarihlerinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında Atatürk Mahallesi’nde bulunan Ataşehir Migros önünde bir bisiklet etkinliği düzenlenecek. Etkinliğin açılışı 3 Haziran Perşembe günü, 11.00 – 13.00 saatleri arasında MMM Migros Ataşehir mağazasının önünde gerçekleşecek.

Etkinlik; Ataşehir Belediyesi, Bisikletliler Derneği, Migros, Ataşehir Kent Konseyi, İSPARK, ETİ Gıda, Denge Elektronik ve İnteraktif Çevre kurumlarının işbirliğiyle gerçekleşecek.

Etkinlik alanına bisikletiyle gelenlere ve depolarda atıl olan bisikletlerini getirenlere düzenlenecek çekilişle bisiklet hediye edilecek. Çekiliş 5 Haziran saat 17.00’de yapılacak.

Tamir edilebilen bisikletler köy okullarındaki çocuklara bağışlanırken, tamir edilemeyenler ise geri dönüşüme kazandırılacak.

Etkinlikle 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü ile 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne dikkat çekilerek, bisikletin çevreci ve ekonomik bir araç olduğu vurgulanacak.

Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü’nü birleştiren kutlama ve farkındalık etkinliğinin açılış töreninde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Program:

Açılış: 3 Haziran 2021, Perşembe

Saat: 11.00 – 13.00

Yer: MMM Migros Ataşehir Mağazası Önü

Adres: Migros Genel Müdürlüğü, Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı No:18/1, 34758 Ataşehir/İstanbul

itvhaber

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ