logo

Erol Tepebaşı CHP’den Ataşehir Meclis Üyeliğine Aday

Erol Tepebaşı CHP’den Ataşehir Meclis Üyeliğine Aday

erolÇANDEF Genel Başkan Yardımcısı, Ataşehir Çankırılılar Derneği (ATACANDER) Başkanı Erol Tepebaşı, CHP’den Ataşehir Belediye meclis üyeliği aday adaylığı için başvurdu.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkan Yardımcısı ve Çerkeş Dermekler Birliği Başkanı da olan Ataşehir Çankırılılar Derneği (ATACANDER) Başkanı Erol Tepebaşı CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ın da hazır bulunduğu bir törenle CHP Ataşehir Belediye Meclisi üyeliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

CHP Ataşehir ilçe Başkanı Hakkı Altınkaynak tarafından alınan adaylık başvurusu İlçe Sekreteri Aytekin Saday tarafından işleme konulduktan sonra hemşerilerinin bulunduğu kalabalık bir gurubun da katıldığı törende taraflar işbirliği içerisinde Ataşehir’de CHP iktidarının devamı için çalışma sözü verdiler.

Bu güne kadar partilerine gelemeyen Ataşehirlileri partilerinde görmeyi önemsediklerini ifade eden Ataşehir CHP İçe Başkanı Hakkı Altınkaynak bunu Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte uyguladıkları büyüme politikasının gereği ve sonucu olduğunu belirtti.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ