logo

Fenerbahçe’de Erol Bulut Dönemi Resmen Başladı

Fenerbahçe’de Erol Bulut Dönemi Resmen Başladı

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi web sitesinden yapılan açıklamada eski futbolcularından 45 yaşındaki çalıştırıcı Erol Bulut’un teknik direktör olarak göreve getirdiği açıklandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Fenerbahçe Erol Bulut’u teknik direktör olarak göreve getirdiğini açıkladı. Sarı-lacivertlilerde Erol Bulut dönemi resmen başladı.

FENERBAHÇE EROL BULUT’U İLE ANLAŞTIKLARINI RESMEN AÇIKLADI

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi web sitesinden yaptığı açıklamada, 45 yaşındaki çalıştırıcının takımın başına getirildiğini duyurdu. Sarı-lacivertli yönetimin genç teknik adamla 2 yıllık anlaşma yaptığı kaydediliyor.

YUVANA HOŞ GELDİN EROL BULUT!

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Web Sitesinden Yapılan Açıklama:

25 yıl önce Çubuklu formamızı ilk kez giyen, tarihimizin en anlamlı ve unutulmaz şampiyonluklarından biri olan 1995/96 şampiyonluğumuzu getiren golün pasının sahibi olan Erol Bulut, Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü olarak camiamıza geri dönüyor.

1995/99 yılları arasında 4 sezon boyunca Kulübümüze hizmet eden, formamızla çıktığı 136 maçta 11 gol atan ve Fenerbahçe hikayesinin ardından kariyerine başka takımlarda devam ederek futbolu bıraktıktan sonra Teknik Direktörlük kariyerine adım atan Erol Bulut, Çubuklu’ya Teknik Direktörümüz olarak yeniden merhaba diyor.

Yuvana hoş geldin Erol Bulut.

Fenerbahçe Ailesi olarak saha dışında camiamızın eşsiz desteği ve güveni, saha içerisinde yakalayacağımız birlik, beraberlik, takım ruhu ve mücadeleyle birlikte eşsiz zaferlere ve kupalara yürüyeceğimize inancımız tam.

FENERBAHÇE KULÜBÜ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ