logo

‘Gerçek Olamaz’ın Dünya Prömiyeri Moskova Uluslararası Film Festivali’nde

‘Gerçek Olamaz’ın Dünya Prömiyeri Moskova Uluslararası Film Festivali’nde

Başrollerini Gönül Nagiyeva ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Gerçek Olamaz filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde yapılacak.

Türk yapımıGerçek Olamazsinema filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşecek.

Başrollerini Gönül Nagiyeva ile Kaan Urgancıoğlu‘nun paylaştığı ‘Gerçek Olamaz’ adlı sinema filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde yapılacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Korhan Uğur ve Gönül Nagiyeva’nın birlikte yaptığı film, 23 Nisan saat 15: 30’da Moskova’nın en büyük salonlarından biri Oktyabr Festival Merkezi 5.Hall’da sinemaseverlerle buluşacak.

Gerçek Olamaz filmi daha önce AroundFilms Festival Paris festivalinde ‘En İyi Sinematografi kategorisinde, Los Angeles La FemmeFestivali’nin özel seçkisinde, Saint Petersburg White Nights Film Festival’inde ‘En İyi Senaryo’kategorisinde ve Festival InternazionaleDel CinemaDiSalernoözel seçkisinde finalist oldu. Aynı zamanda filmin tanıtımı için yazılan ‘Leyla’sSong’ şarkısı Palm Beach International Music Awards festivalinde En İyi JAZZ şarkısı kategorisinde finalist oldu.

Drama türünde çekilen filmde, Jazz müzisyeni Leyla ve fotoğrafçı Murat’ın aşk hikayesi anlatılıyor.

itvhaber

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ