logo

Gürsel Sarımaden CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına aday

Gürsel Sarımaden CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına aday

CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı binasında partili üyeler ile bir araya gelen Gürsel Sarımaden, kongrede CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

RecepKenan/itvhaber.com

CHP Ümraniye İlçe Başkanı adayı Gürsel Sarımaden: “Ümraniye’mizin Aydınlık Geleceğini Birlikte İnşaa Etmek İçin Hep Birlikte Çalışacağız!”

Adaylık sürecinde delegeler ve partililer ile görüş alışverişini sürdüren CHP Ümraniye İlçe Başkanı adayı Gürsel Sarımaden, “Ümraniye’mizin aydınlık yarınlara kavuşması için Mahalle Delegelerimiz ile bir araya geldik. Değerli vakitlerini ve hoş sohbetlerini bizlerle paylaştıkları için sonsuz teşekkürler. Ümraniye’mizin Aydınlık Geleceğini Birlikte İnşaa Etmek İçin Hep Birlikte Çalışacağız!” açıklamasını yaptı.

DELEGELERLE BİR ARAYA GELİYOR

İlçe başkanlığında partililerin yoğun katılımı ile adaylık açıklamasını gerçekleştiren Gürsel Sarımaden, adaylık sürecinde mahalle delegeleri ve partililer ile bir araya gelerek CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı ile ilgili planladığı çalışmaları ve projelerini anlatıyor.

ÜMRANİYE’NİN AYDINLIK GELECEĞİNİ İNŞAA ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIM

Adaylık açıklamasındaki konuşmasında partililere teşekkür eden Gürsel Sarımaden, “Herşey Ümraniye için, gençlerimiz, kadınlarımız için. Ümraniye’nin Aydınlık Geleceğini inşaa etmek için yola çıktım. Bu yolda sizlerin desteklerini bekliyorum. CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına ben değil, biz olmak için adayım.” İfadesine yer vermişti.

KAHVALTI PROGRAMINDA PARTİLİLERLE BULUŞUYOR

CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına adayı Gürsel Sarımaden, kongre öncesi düzenlenen kahvaltı programı ile delegeler ve partililer ile bir araya gelerek CHP Ümraniye İlçe Başkanlığına adaylığı ile ilgili plan ve düşüncelerini paylaşacak.


GÜRSEL SARIMADEN KİMDİR?
CHP Ümraniye İlçe Başkanı Adayı

Ümraniye Belediyesi’nde çalışma yaşamına başlayan CHP Ümraniye İlçe Başkanı adayı Gürsel Sarımaden, daha sonra kuruluşu ile birlikte görevini sürdürdüğü Ataşehir Belediyesi’nde Ruhsat ve Denetim Şefi, Zabıta ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü olarak görev yaptı.

Ayeder – Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Dernegi başkanı olarak çok sayıda sosyal sorumluluk projesine imza atan Gürsel Sarımaden Erzincan’ın tanıtımı için bir çok organizasyonu düzenleyen ekip içinde yer aldı. Gürsel Sarımaden başkanlığında yürüttüğü son çalışmayla Ayeder – Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Dernegi’ni fedreasyonlaştırarak, “Ayeder – Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Federasyonu” adı altında sosyal sorumluluk projeleri ve Erzincan’ın tanıtımı kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

CHP Ümraniye İlçe Başkanı adayı Gürsel Sarımaden son olarak Kartal Belediyesi’nde göreve devam ediyordu.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ