logo

Hakkı Demir, ‘Gelecek Partisi Geleceklerle Geliyor’

Hakkı Demir, ‘Gelecek Partisi Geleceklerle Geliyor’

Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’na getirilen Hakkı Demir, Çekmeköy İlçe Teşkilatını en kısa sürede toparlayıp partiye kazandırdığı yeni 1050 üyeye rozetlerini büyük bir coşkuyla taktı.

Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir, görevin kendisine verilmesini gururla karşıladığını ve bu kutsal davada en iyi şekilde görevini yerine getireceğini söyledi.

Genel Başkanlığını Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi, İstanbul’da geleceklerle geliyor.

”HALKA TEPEDEN BAKMAYACAĞIZ”

Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’na getirilen Hakkı Demir, kendisine görev verilir verilmez Çekmeköy İlçe Teşkilatını en kısa sürede toparlayarak, partiye yeni 1050 üye kazandırarak, rozetlerini büyük bir coşkuyla taktı.

“RANTA YOLSUZLUĞA GEÇİT VERMEK YOK”

Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir, bu görevin kendisine verilmesini gururla karşıladığını ve bu kutsal davada en iyi şekilde görevini yerine getireceğini belirterek, “Ben kendime ve yola çıktığım dava arkadaşlarıma güveniyorum. Ranta yolsuzluğa gruplaşmalara ve halka tepeden bakmayarak genel başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde bize verilen bu ulvi görevi en iyi şekilde yerine getireceğimize and içtik. Biz kişilere hakaret etmeden kişilerin onurunu incitmeden dedikodulara kulağınızı kapatarak ülkemizin geleceği için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN RAHATLIĞI İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Demir , “Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte bu kutsal görevde, işimizden bedenimizden, aşımızdan, gecemizden, gündüzümüzden ve ailemizden fedakarlık ederek, emekçimizin, esnafımızın tüm vatandaşlarımızın rahatlığı için var gücümüzle çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ