logo

İBB Başkanı İmamoğlu ve İlgezdi Ressam Hüsamettin Koçan’ı Ziyaret Etti

İBB Başkanı İmamoğlu ve İlgezdi Ressam Hüsamettin Koçan’ı Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Ataşehir’de yaşayan ressam Hüsamettin Koçan’ı ziyaret etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Ataşehir’de yaşayan ressam Hüsamettin Koçan’ı ziyaret etti.

Ataşehir’e gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ressam Hüsamettin Koçan’ı ziyaret etti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ressam Koçan’ı ziyaretine Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın eşlik etti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Ataşehir  ziyaret ile ilgili açıklama yapan  Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi şu ifadelere yer verdi:
Ataşehir’de komşu olmaktan onur duyduğum ünlü ressamımız Hüsamettin Koçan’ı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte ziyaret ettik.
İstanbul’un tarihi-kültürel hafızasının önemli mekanlarından olan müzelere ve şehir estetiğine dair değerli bilgilerini paylaşan Koçan’a, hoş sohbeti için teşekkür ederim.

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ise İBB Başkanı İmamoğlu’nun ziyareti ile ilgili paylaşımında, “Ülkemizin Önemli Ressamlarından Hüsamettin Koçan’ın Atölyesini Ziyaret Eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu, Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’ye Eşlik Ederek Sanatsal Çalışmaları Hakkında Hoş Bir Sohbet Gerçekleştirdik !!!” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ