logo

İLGEZDİ ‘ASILSIZ HABERLERE İTİBAR EDİLMESİN’

battal_ilgezdiAtaşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi yaptığı açıklamayla bazı basın organlarında yer alan eski bir belediye çalışanının darp edilmesine ilişkin haberi yalanladı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Haberlerin asılsız olduğunu, “O” isimde bir koruması olmadığını kaydeden Başkan Battal İlgezdi, kendisine sorulmadan yapılan bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini istedi.

Hamile bir çalışanı mesai sonrası sözlü tacizde bulunarak, yol ortasında bıraktığı için işine son verilen eski çalışanın, bir yıl aradan sonra hakkında ki asılsız iddiaları dile getirmesini kasıtlı ve tamamen yönlendirme kaynaklı olarak niteleyen Battal İlgezdi, bu tür haberlerin kendisine sorulmadan yapılmasına üzüldüğünü belirtti.

Ataşehir Belediyesi Basın Bürosu tarafından Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi imzası ve “ZORUNLU BİR AÇIKLAMA” başlığı ile yapılan basın açıklaması:

ZORUNLU BİR AÇIKLAMA

Bugün bazı basın organlarında yer alan eski bir belediye çalışanının darp edilmesine ilişkin haber tamamen yalan ve kasıtlıdır.

Bir yıl önce hamile bir çalışanımızı mesai sonrası sözlü tacizde bulunarak, yol ortasında bıraktığı için işine son verilen eski çalışanın bir yıl aradan sonra hakkımda ki asılsız iddiaları dile getirmesi kasıtlı ve tamamen yönlendirme kaynaklıdır. Burada asıl dikkati çeken ve medya adına üzücü olan ise; bu tür asılsız yalanlardan oluşan senaryonun araştırmadan tarafımıza sormadan haber olarak sunulmasıdır.

Söz konusu kişinin açıklamasında yer alan Hamit isimli bir korumam bulunmamaktadır. Bu asılsız iddiaları dile getiren şahıs ve yayınlar hakkında tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtir, söz konusu haberlere itibar edilmemesini rica ederim.

Saygılarımla

Battal İLGEZDİ

Ataşehir Belediye Başkanı

Etiketler: » » » » » » » »
Share
988 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İLGEZDİ ‘ASILSIZ HABERLERE İTİBAR EDİLMESİN’” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    İLGEZDİ ‘ASILSIZ HABERLERE İTİBAR EDİLMESİN’
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=89403
    #Ataşehir #BelediyeBaşkanı #Battalİlgezdi #Basın #BelediyeÇalışanı #Darp #HaberiYalanladı #AsılsızHaber #SözlüTaciz