logo

İmamoğlu, ’12’den Sonra Kulaklıkla Dinleyerek Geleceğe Bakacağız’

İmamoğlu, ’12’den Sonra Kulaklıkla Dinleyerek Geleceğe Bakacağız’

Bahçelievler’deki toplu açılış töreninde konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 1 Temmuz’da başlayacak normalleşme ile müzik yayınına sınırlama getirilmesini eleştirdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Sanat ve müziğin toplumsal huzurun etkisine işaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 12’den sonra da kulaklıkla dinleyerek müziği ve sanata hayatımızdan hiç eksik etmeden, moralimizi yüksek tutarak geleceğe bakacağımız günler olmasını diliyorum.

MÜZİĞİ VE SANATI HAYATIMIZDAN EKSİK ETMEYECEĞİZ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçelievler’deki toplu açılış töreninde konuşmasında, 1 Temmuz’da başlayacak normalleşme sürecini olumlu karşıladıklarını belirten İmamoğlu, 24.00’ten sonra müzik yayınına sınırlama getirilmesi kararına ise, “4 milyon metrekarelik yeşil alanı, sadece 2 yılda İstanbul’un yaşamına dahil ettik. Vatandaşlarımızın buralarda daha iyi vakit geçirmelerini sağlayarak, ama içine müziği de sanatı da katarak, -bir şekilde 12’den sonra da kulaklıkla dinleyerek- müziği ve sanata hayatımızdan hiç eksik etmeden, moralimizi yüksek tutarak geleceğe bakacağımız günler olmasını diliyorum. Zira, mutlu olmayan bir toplumun başarılı, üretken olması beklenemez. Huzurlu ve sağlıklı olmayan bir toplumun başarılı ve geleceğe umutla bakması beklenemez. O bakımdan biz, bunu da sağlamak için görevimizin başındayız.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ