logo

İSTANBUL’DA 24 SAAT SU KESİNTİSİ

İSTANBUL’DA 24 SAAT SU KESİNTİSİ

su-kesintisiİstanbul’un Kağıthane ve Beyoğlu’nda bazı bölgelerde 24 saat sürecek su kesintisi uygulanacak. İstanbul’da 24 saat süreli su kesintisi. İstanbul’da su kesintisi.

İstanbul’da Kağıthane ve Beyoğlu’ndaki uygulanacak su kesintisi 24 saat sürecek.

İstanbul’un Kağıthane ve Beyoğlu ilçelerindeki belirli bölgelerde su kesintisi uygulanacak. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre su kesintisi 24 saat sürecek.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından yapılan açıklamada 26 Temmuz 2016 Salı günü 10:00 ile 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü 10.00 saatleri arasında 24 saat süreyle Kağıthane ve Beyoğlu ilçelerinde belli bölgelerde su kesintisi yapılacağı belirtildi.

İSKİ tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kağıthane ilçesi, Talatpaşa Mahallesi, İmrahor Caddesi’nde isale hattı bağlantı çalışmaları yapılacağından; 26 Temmuz 2016 Salı günü 10:00 ile 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü 10.00 saatleri arasında 24 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

24 saat süreyle su Alamayacak Bölgeler:

Kağıthane İlçesi: Gürsel Mahallesi ve Talatpaşa Mahalleleri’nin alt kotları.

Beyoğlu İlçesi: Örnektepe, Sütlüce, Halıcıoğlu, Piripaşa, Keçecipiri, Kulaksız, Camiikebir, Küçükpiyale, Yahya Kahya ve Çatma Mescit Mahalleleri ile Bedrettin Mahallesi’nin alt kotları.”

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ