logo

İSTANBUL’DA ÜCRETSİZ TOPLU ULAŞIM PAZAR GECESİNE UZADI

iett_ibb-Ucretsiz_ulasimİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) sosyal medya hesabından, kentteki toplu ulaşım hizmetlerinin 31 Temmuz 2016 Pazar gece yarısına kadar ücretsiz olacağı duyuruldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kentteki toplu ulaşım hizmetlerinin tekrar uzatarak 31 Temmuz 2016 Pazar gecesi saat 24:00’a kadar ücretsiz olacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi twitter hesabından daha önce yapılan duyuruda, “İstanbul’da toplu ulaşım araçları, 27 Temmuz 2016 saat 24.00’e kadar (haftanın ilk üç günü) ücretsiz hizmet vermeye devam edecek.” ifadelerine yer verilerek ücretsiz ulaşım süresi ikinci kez uzatılmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) aldığı Meclis kararıyla 15 Temmuz günü girişilen darbe sonrası başlanan “Demokrasi Nöbeti”ne vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak üzere “İstanbul’da toplu ulaşım araçlarında seyahati ücretsiz hale getirmiş ve bu uygulamanın 22 Temmuz akşamına kadar süreceğini duyurmuştu.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
988 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İSTANBUL’DA ÜCRETSİZ TOPLU ULAŞIM PAZAR GECESİNE UZADI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    İSTANBUL’DA ÜCRETSİZ TOPLU ULAŞIM ÇARŞAMBA GECESİNE UZADI
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=98031
    #İstanbulBüyükşehirBelediyesi #İBB #itvhaber #Kent #TopluUlaşımHizmetleri #TopluUlaşım #Ücretsiz #TopluUlaşımÜcretsiz #İstanbul #Büyükşehir