logo

Jandarma Komutanı Binbaşı Kulaksız şehit oldu

Jandarma Komutanı Binbaşı Kulaksız şehit oldu

binbasi_sehit - MusEşi ve çocuğuyla birlikte otomobilinde silahlı saldırıya uğrayan Muş Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız, şehit oldu. Saldırı sonrası operasyon başlatıldı.

Eşi ve çocuğuyla birlikte silahlı saldırıya uğrayan Muş Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız, şehit oldu.

Binbaşı Kulaksız Şehit Oldu

Kulaksız, teröristlerce, eşi ve çocuğunun da yer aldığı otomobile silahlı saldırı düzenlendi. Ağır yaralanan Kulaksız, Malazgirt Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Binbaşı Kulaksız, şehit oldu.

Olayın ardından teröristlerin yakalanması için ilçede geniş çaplı operasyon başlatıldı. Güvenlik güçleri, ilçeye giriş çıkışlarda güvenlik önlemlerini arttırarak araçları tek tek kontrol ediyor.

Muş’ta, teröristlerce eşi ve çocuğunun da yer aldığı otomobile düzenlenen silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olan Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın eşi Sibel Kulaksız’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Malazgirt ilçe merkezinde akşam saatlerinde eşi ve çocuğunun da yer aldığı otomobile düzenlenen silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Binbaşı Kulaksız’ın, araçta bulunan çocuğu yara almazken kolundan yaralanan eşi Sibel Kulaksız’ın kaldırıldığı Malazgirt Devlet Hastanesinde tedavisi sürüyor.

Şehit Binbaşı Kulaksız’ın eşinin, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Giriş ve çıkışlarında güvenlik önlemleri artırılan ilçede teröristlerin yakalanması için başlatılan operasyon devam ediyor.

KAYNAK: TRT

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ