logo

01 Kasım 2017

Kadın Futbolu ‘Ataşehir Belediyespor’ ile CNNTÜRK’te

Kadın futbolu, 2017-2018 sezonu sezon hazırlıklarını sürdüren TFF Kadınlar Futbol 1. Ligi’nde mücadele eden Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı ilr CNNTÜRK’e haber oldu.

TFF Kadınlar Futbol 1. Ligi’nde mücadele eden Ataşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezon ligi üçüncü olarak tamamlayan Ataşehir Belediyespor Kadın futbol takımı, 2017-2018 sezonu için çalışmalarını Yenisahra Futbol Stadı tesislerinde Antrenör Taner Öner nezaretinde devam ediyor.

Taner Öner, “2017-2018 sezonu için hazırlıklarımız devam ediyor. Yeni sezon için tüm Ataşehirlileri takımımızı desteklemeye çağırıyorum. Bu sezon hedefimiz şampiyonluk. Lig heyecanını bizimle beraber yaşamak isteyen futbol tutkunlarını maçlarımıza bekliyoruz” dedi.

Kasım’da başlayacak karşılaşmalar öncesi takımlar hazırlıklarını sürdürürken CNNTÜRK Muhabiri Fulya Öztürk ve kameraman Emre Kınacı Ataşehir Belediyespor’un antrenmanını izleyerek, gündüzleri okula giden ya da çalışan, akşamları ise top peşinde koşan kadın futbolcularımızla konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1529 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Kadın Futbolu ‘Ataşehir Belediyespor’ ile CNNTÜRK’te” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    Kadın Futbolu ‘Ataşehir Belediyespor’ ile CNNTÜRK’te
    https://www.itvhaber.com/kadin-futbolu-atasehir-belediyespor-ile-cnnturkte.html#.WflzPXX2wQM.twitter
    #KadınFutboluHaberi #AtaşehirBelediyespor #CNNTÜRK #KadınFutbolTakımı #KadınFutbolu #Yenisahra #Antrenör #TanerÖner #Futbol #Ataşehir #itvhaber