logo

 Kılıçdaroğlu Edremit Kitap Fuarına Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balıkesir Edremit Zeytinli’de düzenlenen 3.Edremit Kitap Fuarını ziyaret edecek.

Recep Kenan/itvhaber.com

Edinilen bilgiye göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balıkesir Edremit Zeytinli’de düzenlenen 3.Edremit Kitap Fuarına saat 17:00’da ziyaret gerçekleştirecek

3.Edremit Kitap Fuarında edebiyat, siyaset ve tarih alanında eserleri bulunan yazarlar, yayın evlerinin standlarında satışı yapılan kitaplar düzenlenen imza günleri ile kitaplarını imzalıyorlar.

Geçtiğimiz yıl Sabahattin Ali anısına “Sabahattin Ali Yılı” olarak düzenlenen “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap” sloganıyla kitapseverlerle buluşan 3. Edremit Kitap Fuarı yoğun ilgi görüyor.

Gazeteciler Barış Yarkadaş, Elfin Tataroğlu, Hulki Cevizoğlu, Hanefi Avcı, İlyas Salman, önceki dönem milletvekili ve CHP Balıkesir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Tüm’ün de katıldığı panel programları kit severlerin yoğun katılımıyla gerçekleşiyor.

Ayrıca kitap fuarına katılan Öner Yağcı, Ataol Behramoğle ve Sinan Meydan gibi edebiyat ve tarih alanında eserleri bulunan yayın evlerinin standlarında satışı yapılan kitaplar düzenlenen imza günleri ile kitaplarını imzalıyorlar.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
922 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ