logo

‘Koronavirüsü 30 Saniyede Tedavi Eden İlaç Bulunduğu’ İddia Edildi

‘Koronavirüsü 30 Saniyede Tedavi Eden İlaç Bulunduğu’ İddia Edildi

SONAR Araştırma’nın sahibi Hakan Bayrakçı, CNN Türk’te katıldığı yayında koronavirüsü 30 saniyede tedavi eden bir ilaç bulunduğunu iddia etti.

CNN Türk’te yayınlanan CNN Türk Masası’nda SONAR Araştırma’nın sahibi Hakan Bayrakçı, koronavirüsü 30 saniyede tedavi eden bir ilaç bulunduğunu ve bu ilacı Mehmet Metiner’in de kullandığını söyledi.

Cumhuriyet’in haberine göre; Bayrakçı, bulunduğunu iddia ettiği ilaçla ilgili “Ayaktaki hastanın testini 30 saniyede pozitiften negatife çeviriyor. Entübe yatan hastayı da ertesi gün ayağa kaldırıyor.” açıklamasını yaptı.

Söz konusu ilacın 8 kişi üzerinde etkisini canlı canlı gördüğünü söyleyen Hakan Bayrakçı, ilacın Türkiye’de üretilmek istendiğini ifade etti.

Mehmet Metiner’in de ilacı kullandığını söyleyen Bayrakçı, Sağlık Bakanı ile Metiner vasıtasıyla tanışarak ilaçla ilgili bilgi verdiğini söyledi. Metiner, Bayrakçı’nın açıklaması üzerine “Sen bizi kobay olarak mı kullandın?” diyerek tepki gösterdi.

Hakan Bayrakçı’nın detayları anlatmasından rahatsız olan Mehmet Metiner, “Gizliliği ihlal ettin, açıklamanı doğru bulmadım” değerlendirmesini yaptı.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ