logo

Kukya Otizmli Bireylerin ve Ailelerinin Yüzünü Güldürdü

Kukya Otizmli Bireylerin ve Ailelerinin Yüzünü Güldürdü

TN Farma,  hijyen farkındalığı oluşturduğu sosyal sorumluluk proje markası Kukya öğrencilerine yönelik sosyal sorumluluk kampanyası Düzceli çocukların yüzünü güldürdü.

TN Farma, hijyen farkındalığı oluşturduğu sosyal sorumluluk proje markası Kukya ile bu kez Düzceli çocukların yüzünü güldürdü.

TN Farma Sağlık Ürünleri San. Tic. ve Ltd. Şti. Kukya ile birlikte, Düzce Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu (1., 2., 3. Kademe) öğrencilerine yönelik sosyal sorumluluk kampanyası düzenledi.

TN Farma tarafından ”1 Satın Al 1 Ver” ilkesiyle sosyal sorumluluk amaçlı satışa sunulan Kukya hijyen ürünleri, Kukya eğitim materyalleri ile birlikte Düzce’de öğrenimlerine devam eden, özel eğitim gerektiren otizmli bireylere ulaştırıldı.

Kukya ve gönüllüleri tarafından Düzce Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerine yönelik düzenlenen sosyal sorumluluk kampanyasında okula gönderilen, otizmli çocukların eğitimi için kullanılan özel olarak hazırlanmış kitaplar ve kimyasal SLS, SLES, paraben içermeyen Kukyaşampuanlar hem velileri hem öğrencileri sevindirdi. 1 Kukya 1 Çocuk diyenKukya kurucularından Ayşegül Arslan ile Gökhan Rıdvan Eroğlu, Kukya ekibinin COVID-19 önlemleri sebebiyle bölgeye az sayıda kişiyle gittiğini belirtti. İki kurucu Arslan ve Eroğlu, başta Hakan Okuyucu, Mualla Yıldız, Vira Trend, DND Express, TSN Sağlık,Birleşmiş Yatırım Holding, Denge Ecza Deposu, ZalixPharma&Cosmetic, E. Burak Gürel, Hasan Özdemir, ZaferMücahitoğlu, ve Ramazan Eroğlu olmak üzere kampanyaya destek veren herkesin iyi dileklerinin veliler ve öğrencilerle paylaşıldığını belirtti.

www.itvhaber.com

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ