logo

LEZZETİN MEKANI PARK ADANA ET VE KEBAP

LEZZETİN MEKANI PARK ADANA ET VE KEBAP

Damak tadını sevenler, hijyen arayanlar, güler yüzlü hizmet almak isteyenler, kahvaltı öğle ve akşam öğünlerinde Park Adana Et ve Kebap salonu Atatürk mahallesinde hizmetinizde.

LEZZETİN MEKÂNI PARK ADANA ET VE KEBAP

Atatürk Mahallesi Semt Sedef Caddesi Andromeda Gold 2/ 2B3 Ataşehir adresinde hizmet veren Park Adana Et ve Kebap Salonu, ortasında havuz, havuzun her iki yanında birer yeme içme mekânı ve şeffaf çocuk odasıyla müşterilerinin damak tatlarına hitap etmeye hazır, yeter ki bir ziyaret edin. Bir daha kopamazsınız.

Mekân sahibi Hünkâr Gülmez amaçlarının, güler yüzlü, hizmet aşkıyla tüm personelliyle Ataşehirlilerin damak tadına hitap etmek, bu konuda da iddialı olduklarını söyledi.

Hünkâr Gülmez; “Çocukluğumdan beri bu işi yapıyorum. Yani işin mutfağından geliyorum. Her şeyi kendimiz hazırlıyoruz. Eti Balıkesir’den getiriyoruz.  Burada işleyerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kendi imalatımız olmayan hiçbir menüyü müşterimize ikram etmiyoruz. İkramlarımızda iddialıyız” dedi.

Gülmez; “Ataşehir gerçekten gelişen güzel bir kent. Bu yüzden tercih ettik. Burada marka olmaya çalışacağız. Farklılığımızı sunumuzla ikramlarımızla göstereceğiz. Biz işe başlarken şunu söyledik. Bir müessesenin ürün kalitesi o müessesenin namusudur. Bu anlamda her şeyin en güzelini, en kalitesini müşterilerimize sunarak burada yaşamayı kalıcı kılacağız. Kendimize, ürün kalitemize güveniyoruz. Mekânımıza gelen güler yüzle karşılanır ve güler yüzle uğurlanır. Ayrıca mekânımızın park sorunu yoktur. Müşterilerimiz bu konuda sıkıntı yaşamayacaktır” şeklinde ifade etti.

Biz denedik memnun ayrıldık. Sizlerde deneyin tavsiye ederiz. İşte adres:

Atatürk Mahallesi Semt Sedef Caddesi

Andromeda Gold 2/2B3  ATAŞEHİR

Tel: (0216) 504 12 99

Kaynak:İstanbulumGazetesi

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ