logo

Maltepe ‘Yöresel Çankırı Günleri’ Düzenleniyor

Maltepe ‘Yöresel Çankırı Günleri’ Düzenleniyor

cankiri_maltepe (1)Maltepe Sahilinde Maltepe Kültür ve Spor Parkı’nda 16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında 5 gün süre ile ‘Çankırı Rüzgarı’ esecek. Stand için başvurular alınıyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında 5 gün süre ile Maltepe Sahilindeki Maltepe Kültür ve Spor Parkı’nda “Şimdi Çankırı Zamanı” sloganı ile düzenlenen Yöresel Çankırı Günleri’nde Çankırı Rüzgarı esecek.

Tutkal Organizasyon tarafından organizasyonu yapılan Yöresel Çankırı Günleri konsepti ile Çankırı Rüzgarı eseceği alanda stand kurmak isteyen dernek, kurum ve Çankırılıların cankiri_maltepe (2)iletişime geçerek organizatör kurum ile görüşmeleri gerekiyor.

Çankırı Yöresel Ürünleri Ve Kültüründen Örnekler

İstanbul’daki Çankırılar ve Çankırı sevenlerin Çankırı kültürü, yöresel ürünleri, sanatı ve sanatçısı ile buluşacakları Yöresel Çankırı Günleri Maltepe Sahilindeki Maltepe Kültür ve Spor Parkı’nda “Şimdi Çankırı Zamanı” sloganı iledüzenleniyor

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) tarafından Tutkal Organizasyon Maltepe Kültür ve Spor Parkı’nda işbirliği ile düzenlenen Yöresel Çankırı Günleri’nde Çankırı Yöresel ürünleri ve kültüründen örnekler sergilenecek.

Çankırı’nı kültüründe önemli yer tutan Yaren geleneğinin temsilcilerinin yaren gösterileri yapacağı, yine yöre sanatçılarının performanslarını sergileyecekleri etkinliklerde çeşitli yarışmalar da düzenlenecek.

Stand Açmak İsteyenler İletişime Geçsinler

İstanbu Anadolu Yakasında Çankırı rüzgarı estirece yöresel günler organizasyonunda stand açarak yer almak isteyen Çankırılıların kendileri ile iletişime geçmesini isteyen İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, “16-20 EYLÜL 2015 tarihleri arasında 5 gün süre ile MALTEPE – Sahilde – Maltepe Kültür ve Spor Parkı’nda Çankırı Rüzgarı esecek. Bu alanda stand kurmak isteyen dernek, kurum, hemşerilerimizin bizimle irtibata geçmesini bekliyoruz” dedi.

cankiri_maltepe (6)

ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, başvuruların organizatör kurum olan Tutkal Organizasyon tarafından kabul edildiğini ilgilenenlerin 0541 642 43 46 No’lu GSM üzerinden Muhammed Beye yapılabileceğini belirtti.

cankiri_maltepe (5)

Yer: Maltepe Kültür ve Spor Parkı

Adres: Maltepe Sahil

Tarih: 16-20 EYLÜL 2015

Başvuru: Tutkal Organizasyon

İrtibat Tel: 0541 642 43 46

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ