logo

MEB Yeniden Yönetici Görevlendirme Müdür Yardımcıları

MEB tarafından yapılan açıklamaya göre Ataşehir’deki yöneticilerde yeniden görevlendirme yapıldı. 4 Yıllık Görev Süresi Dolan Yöneticilerin Yeniden Görevlendirme (taslak) Sonuçları.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Valiliği İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2019 Yılı Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirme Müdür Yardımcılığı Sonuçları (Taslak) Liste:

  1. ADNAN GÜRE: Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ATAŞEHİR İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  2. AHMET ŞEN: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Kayışdağı Arif Paşa İlkokulu
  3. AHMET TOPAL: Makine Tek./Makine ve Kalıp ATAŞEHİR Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi
  4. AKKENT GENÇAY: İngilizce ATAŞEHİR Ata İlkokulu
  5. ALPARSLAN SARI: Muhasebe ve Finansman ATAŞEHİR Ataşehir Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi
  6. ASLIHAN IŞIK: El San.Tek./Nakış ATAŞEHİR Ataşehir İbrahim Müteferrika Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  7. ASUMAN BALKAN: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
  8. ATILGAN GÖKMEN: Teknoloji ve Tasarım ATAŞEHİR T. Emlak Bankası Ataşehir Ortaokulu
  9. AYLİN HALLAÇ: Türk Dili ve Edebiyatı ATAŞEHİR Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi
  10. BANU BOZKURT: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Ali Fuat Cebesoy İlkokulu
  11. BAYRAM GAYGUSUZ: Türkçe ATAŞEHİR Küçükbakkalköy Kemal Berktan Ortaokulu
  12. BEHRAM ŞAHİN: Muhasebe ve Finansman ATAŞEHİR Ataşehir R. Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  13. BETÜL KURTULAN: Okul Öncesi Öğrt ATAŞEHİR Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  14. BİGE ÖZ: Giyim Üretim Tek. / Moda Tasarım Tek.ATAŞEHİR Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi
  15. BİLLUR YANARDAĞ: Türk Dili ve Edebiyatı ATAŞEHİR Ataşehir Rotary Anadolu Lisesi
  16. CANAN FÜMEN: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Cemile Besler İlkokulu
  17. CELAL NURİ ÖNER: Sosyal Bilgiler ATAŞEHİR Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  18. DİLEK OĞUZ: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Halil Atamavcı İlkokulu
  19. DİLEK ONURLU: İngilizce ATAŞEHİR Sare Selahattin Uzal İlkokulu
  20. EBRU KARAN: İngilizce ATAŞEHİR TEB Ataşehir Anadolu Lisesi
  21. EBRU YALI ÇOBAN: Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ATAŞEHİR Mustafa Zeki Demir Ortaokulu
  22. ELEM TİGAR: Okul Öncesi Öğrt ATAŞEHİR Fahriye Vandemir Anaokulu
  23. ERKAN ÖZER: Okul Öncesi Öğrt ATAŞEHİR Lemanana Anaokulu
  24. ERSİN KESKİN: Din Kült. ve Ahl.Bil. ATAŞEHİR Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu
  25. FATİH CEVİZ: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Akşemsettin İlkokulu
  26. FATMA AŞNAZ: El San.Tek./Nakış ATAŞEHİR Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi
  27. FATMA UĞUR: Okul Öncesi Öğrt ATAŞEHİR Fetih İMKB İlkokulu
  28. FERİT KIZILDERE: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Şehit Öğretmen Hasan Akan İlkokulu
  29. FİLİZ YILDIRIM: Sosyal Bilgiler ATAŞEHİR Şehit Öğretmen Mehmet Fidan Ortaokulu
  30. GÜL TANRIVERDİ: Müzik ATAŞEHİR Aşık Veysel Anadolu Lisesi
  31. GÜLÇİM KÖROĞLU: İngilizce ATAŞEHİR T. Emlak Bankası Ataşehir Ortaokulu
  32. HAMZA BÖLÜKBAŞI: Türkçe ATAŞEHİR İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  33. HARUN KELEŞ: Din Kült. ve Ahl.Bil. ATAŞEHİR Cahit Zarifoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
  34. HELİN DEMİR KAYA: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Ali Nihat Tarlan İlkokulu
  35. İLKER ÇAPAN: İlköğretim Matematik Öğr. ATAŞEHİR Piri Reis Ortaokulu
  36. KADRİYE TAŞKÖPRÜ: Sosyal Bilgiler ATAŞEHİR Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  37. KEMALETTİN ÜNAL: Tarih ATAŞEHİR Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  38. KEREM ÖZ: Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik ATAŞEHİR Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi
  39. MEHMET SAYGI: Özel Eğitim ATAŞEHİR Lions Özel Eğitim Meslek Okulu
  40. MEHMET HAKAN GÜL: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Çağrıbey İlkokulu
  41. MURAT BATI: Matematik ATAŞEHİR Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  42. MUSA FINDIK: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Mustafa Zeki Demir İlkokulu
  43. MUSTAFA KIR: Rehberlik ATAŞEHİR Ata İlkokulu
  44. MUSTAFA ÖZKAN: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Akşemsettin İlkokulu
  45. NALAN TOPRAK: Yiyecek İçecek Hizmetleri ATAŞEHİR Ataşehir R. Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  46. NECDET KORKUT: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Kadriye Faik Koparan İlkokulu
  47. NUR SUBAŞI: Özel Eğitim ATAŞEHİR Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu
  48. ÖZCAN POLAT: Bilişim Teknolojileri ATAŞEHİR Dr.Nurettin Erk-Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  49. ÖZCAN ULUĞ: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Ali Nihat Tarlan İlkokulu
  50. ÖZLEM ÖZKAN: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Necatibey İlkokulu
  51. SADIK ÇOBAN: Türk Dili ve Edebiyatı ATAŞEHİR Ataşehir D. Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  52. SADIK KİBAR: İngilizce ATAŞEHİR İçerenköy Hasanleyli İlkokulu
  53. SAFİGÜL GÜMÜŞ: Okul Öncesi Öğrt ATAŞEHİR Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hast. Kopuzlar Vakfı Anaokulu
  54. SAFİYE KARADUMAN: Türkçe ATAŞEHİR Şehit Cengiz Hasbal Ortaokulu
  55. SANEM DURU ÖCAL: Matematik ATAŞEHİR Ataşehir D. Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  56. SEMRA ARDA: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Sakarya İlkokulu
  57. SENAY ÖZDEMİR: İngilizce ATAŞEHİR Şehit Öğretmen Hasan Akan İlkokulu
  58. SERDAR YALKUT: Rehberlik ATAŞEHİR Halil Atamavcı İlkokulu
  59. SERPİL KEYFOĞLU: Teknoloji ve Tasarım ATAŞEHİR İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  60. SERVİNAZ KÖKEN: Sağlık Bilgisi ATAŞEHİR Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  61. SEVİNÇ ÇETİNTAŞ: Giyim Üretim Tek. / Moda Tasarım Tek.ATAŞEHİR Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  62. SİNAN KARAKAŞ: İngilizce ATAŞEHİR Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  63. ŞAKİR YILMAZ: Türkçe ATAŞEHİR Yeni Çamlıca İmam Hatip Ortaokulu
  64. ŞERMİN ERDEMİRCİ: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR İçerenköy Hasanleyli İlkokulu
  65. TÜBA ÖZÇELİK: Coğrafya ATAŞEHİR Ataşehir Anadolu Lisesi
  66. YAŞAR ÇAĞLAR: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu
  67. YILDIZ BEYAZASLAN: Türkçe ATAŞEHİR İçerenköy Hasanleyli Ortaokulu
  68. YUSUF EROĞLU: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu
  69. YUSUF ZİYA GÜMÜŞLER: Tarih ATAŞEHİR Mehmet Rauf Anadolu Lisesi
  70. ZEYNEP SEMA ÇAKIRTAŞ: Görsel Sanatlar ATAŞEHİR Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu

Etiketler: » » » » » »
Share
1083 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ