logo

Meslekte 25 Yılını Tamamlayan Gazetecilere Plaket ve Sertifika

Meslekte 25 Yılını Tamamlayan Gazetecilere Plaket ve Sertifika

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Derneği tarafından, meslekte 25 yılını tamamlayan gazetecilere plaket ve uluslar arası akredite sertifikalar törenle verildi.

Recep Kenan / itvhaber.com

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Derneği, meslekte 25 yılını tamamlayan gazetecileri plaketle onurlandırdı. Aynı törende Uluslararası Akreditasyon Merkezi (ULAK) tarafından Bağımsız Medya ve Gazeteciler Derneği üyesi gazetecilere akredite sertifikalar da takdim edildi.

Başkanlığını Ufuk Bulut’un yaptığı Bağımsız medya ve Gazeteciler Derneği öncülüğünde Ataşehir İçerenköy Neşet Ertaş Kültürevi’de gerçekleşen etkinlik öncesi derneğin genel kurulu yapıldı.

Yaşar Geler başkanlığındaki divan heyeti tarafından yürütülen genel kurulda tek liste ile girilen seçimle Bağımsız medya ve Gazeteciler Derneği başkan ve yeni yönetimi belirlendi.

Genel kurul sonrası Bağımsız Medya ve Gazeteciler Derneği, Yüzüncü Yıl Gazeteciler Derneği ve Uluslararası Akreditasyon Merkezi (ULAK) tarafından gerçekleştirilen plaket ve dertifika töreni gerçekleştirildi. Törende, meslekte 25 yılını tamamlayan gazetecileri plaket ve dernek üyesi gazetecilere akredite sertifikalar verildi.

Ataşehir İçerenköy Neşet Ertaş Kültürevi’de gerçekleşentören toplu resim çekimi ile tamamlandı.

Paylaşın:
Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ