logo

Muharrem İnce’nin Umudum Grubu Listesi Açıklandı

‘Adalet ve Cesaret Kurultayı’ temasıyla yapılan CHP’nin 36. Olağan Kurultayı Parti Meclisi üyelikleri seçiminde Muharrem İnce’nin ‘Umudum Grubu Listesi’ belli oldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP 36. Olağan Kurultayı ikinci gününde yapılacak seçimde 60 kişilik Parti Meclisi (PM) ve 13 kişilik Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) için 488 aday yarışıyor.

Ankara Arena Spor Salonu’nda “Adalet ve Cesaret Kurultayı” temasıyla yapılan CHP’nin 36. Olağan Kurultayı ikinci gününde 3 listeyle Parti Meclisi üyeliklerine seçim yapılıyor.

MUHARREM İNCE’NİN  “UMUDUM GRUBU” LİSTESİ:

Muharrem İnce cephesinin Umudun Grubu listesinde yer alan isimler:

PARTİ MECLİSİ LİSTESİ: Gamze İlgezdi, Hacı Hüseyin Kılıç, Şaban Koludra, Metin Koparan, Devrim Kök, Emre Köprülü, Ali Kemal Kumkumoğlu, Ömer Kurtaş, Özgür Küçükşahin, Rıfat Turumtay Nalbantoğlu, Mazlum Nurlu, Durdu Özbolat, Tanju Özcan, Özcan Özel, Tuncay Özkan, Reşat Şahin Öztürk, Birol Sağlam, Yaşar Seyman, Saim Sezen, Hüsnü Süslü, Deniz Şahin, Vedat Şenol, Bülent Ecevit Tatlıdil, Halit Toraman, Şerafettin Turpçu, Bünyamin Uçar, Veysi Uyanık, Mert Ünlü, Akın Üstündağ, Muhammet Rıza Yalçınkaya, Özkan Yalım, İdris Yıldız, Ertuğrul Yılmaz, Necati Yılmaz, Bedri Ağaç, Hakkı Yalan, Mehmet Emin Altunses, Mustafa Ali Balbay, Saniye Barut, Muharrem Bozdoğan, Murat Bülbül, Onur Cingil, Emre Çam, Ünal Çeviköz, Dursun Çiçek, Sinan Çiftçi, Emine Gülizar Emecan, Burak Esen, Gökhan Günaydın, Hurşit Güneş, Dilşad Güven, Namık Havutça.

YÜKSEK DİSİPLİN KURULU LİSTESİ:
Gonca Yelda Orhan, Ayşe Berna Örnek, Öncü Özbay, İbrahim Sefer, Mahmut Şirin, İbrahim Taşdelen, Ali Muhittin Tığlı, Güven Torun, Tuba Torun, Mustafa Kemal Yılmaz, Günel Alkan, Sabri Arpaç, Eşber Atila, Mehmet Ali Çelik ve Ahmet Selçuk Erol.

İlhan Cihaner’in 52 Kişilik “Sol Cesaret” Grubunun Listesi;

İLHAN CİHANER’İN ‘SOL CESARET’ GRUBU PM LİSTESİ:

Altan İnanç, Niyazi Nefi Kara, Gülizar Biçer Karaca, Yavuz Karan, Filiz Katırcıoğlu, Burcu Kara, Nihat Matkap, Seyfi Oktay, Gülseren Onanç, Ali Özcan, Suat Özçağdaş, Şadi Özdemir, Ali Özgündüz, Nil Özveren Aşkın, Birol Sağlam, Necdet Saraç, Orhan Sarıbal, Selin Sayek Böke, Şenal Sarıhan, Yaşar Seyman, Zeliha Aksaz Şahbaz, Ömer Şan, Ali Şeker, Derya Şentürk, Sabri Temel, Halit Toraman, Mehmet Tüm, Bünyamin Uçar, Gaye Usluer, İdris Yıldız, Mehmet Yula, Candan Yüceer, Onursal Adıgüzel, Zeynep Altıok, İnan Aras, Aziz Aydınlık, Özcan Şükrü Baripoğlu, Erhan Baydar, Mete Barış Beştepe, Tur Yıldız Biçer, Nevaf Bilek, Hüsnü Bozkurt, İlhan Cihaner, Erme Çam, Mehmet Şerif Doğru, Senai Gedik, Gökçe Gökçen, Muharrem Erkek, Mehmet Zeki Gündüz, Bahar Gürsu, Turan Hançerli, Erdal Işık.

YÜKSEK DİSİPLİN KURULU LİSTESİ:

Sezgin Kaya, Erdoğan Kılıç, Öncü Özbay, Ahmet Ersen Özsoy, Mahir Polat, Mustafa Serdar Soydan, Tuba Torun, Emrah Arslan, Cem Artandaş, Turan Aydoğan, Uğur Bayraktutan, Süleyman Bülbül, Selahattin Emre, Gülsüm Filorinalı ve Banu Gençkan.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
996 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ