logo

MUSTAFA ATAŞ ‘İSTANBUL ŞAHLANIRSA, TÜRKİYE ŞAHLANIR’

MUSTAFA ATAŞ ‘İSTANBUL ŞAHLANIRSA, TÜRKİYE ŞAHLANIR’

ak_parti_bayramlasma (1)AK Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı, ilçe merkezinde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Milletvekil Ravza Kavakçı’ın katıldığı törenle bayramlaştı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Küçükbakkaklköy’deki Ak Parti İlçe Merkezi’nin önünde yapılan bayramlaşma törenine; Ak Parti Yerel Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakçı, İsmail Kahraman, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı milletvekili adayları, AK Parti Ataşehir Belediye Meclisi Üyeleri, ilçe ve mahalle teşkilat yöneticileri, mensupları ve partililer ile Ataşehirliler katıldı.

Bayramlaşma töreni açılışında konuşan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, teşkilat mensupları, partililer ve Ataşehirlilerin bayramını kutlarken;“Bugün bayram. Bayram; kardeşlik, paylaşma, dayanışma, kurban; yaklaşma, yakınlaşmak anlamına geliyor. Rabbim, milletimizi huzur, sağlık, birlik, beraberlik içerisinde nice bayramlara eriştirsin” ifadelerini kullandı.

ak_parti_bayramlasma (9)

AK PARTİ ATAŞEHİR, BAYRAMLAŞMA

“BİSMİLLAH” DİYEREK İLK ADIMI ATTIK

1 Kasım Genel Seçimleri için ilk adımı “Bismillah” diyerek attıklarını belirten Mustafa Naim Yağcı; “Ülkemizin büyümeye, dünyanın ülkemize ihtiyacı olduğunu vurguladığı konuşmasında; “Medeniyete ihtiyacı var. Ülkemize dünyanın, dünya mazlumlarının ihtiyacı var. Er ya da geç ülkemiz başarıya ulaşacaktır. Biz, başarının ilk adımını burada attık. Ataşehirimiz de ayırım yapmadan kapı kapı gezeceğiz. Her seçmene ulaşma gayreti içinde olacağız” dedi.

AK PARTİ İNDİRİLDİ; KİM KAYBETTİ, KİM KAZANDI?

Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğine dikkat çeken Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş konuşmasında, Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek; “7 Haziran Genel Seçimlerinde tüm gayretlerimize rağmen, AK Parti’ye karşı kurulan ittifaklar ve HDP’nin barajı aşmasıyla AK Parti iktidardan indirildi. Peki, indirildi de ne oldu? Kim kaybetti, kim kazandı? Bunun muhasebesini 7 Haziran’dan beri Türkiye’de yaşayan herkes yapmıştır. Türkiye’de üç aylık dönem içersinde iktidarın tek başına AK Parti’de olamayışı, istikrarın, bozulmasına ve 80 Milyar Dolar zarara uğramasına neden oldu. Bunun faturasını hep birlikte ödedik. Milletvekilli adaylarımızı, halkımızın, seçmenin uygun görmediği adayları yeniden gözden geçirmek suretiyle aday profillerin de yeni düzenlemelere gittik. Milletimize tekrar geliyoruz ve diyoruz ki; ‘Biz milletimizin 7 Haziran’da bizi uyardığı konuları dikkate aldık. Bazı düzenlemeler yaparak şimdi yeniden huzurunuza geliyoruz. 3 aylık süre içerinde Türkiye’nin kaybettiklerini yeniden kazanmak için, desteğinize, dualarınıza ihtiyacımız var’ diyeceğiz“ dedi.

ak_parti_bayramlasma (4)

AK PARTİ ATAŞEHİR, BAYRAMLAŞMA

TÜM MAZLUMLAR 1 KASIM’DA BAYRAM YAPACAKLAR

Seçmenlerin gönlünün kazanıldığı zaman yeryüzündeki tüm mazlumların 1 Kasım’da bayram yapacaklarını iddia eden Mustafa Ataş; Dünyadaki tüm mazlumlara karşı da sorumlulukları olduğunu, bu sorumluluk duygusu içerisinde; “İstanbul şahlanırsa Türkiye şahlanır. Ataşehir’in, İstanbul’un şahlanmasını diliyorum. 2002 yılındaki gibi ilk günün aşkıyla haydi Bismillah diyorum” şeklinde tamamladığı konuşması sonrasında Ak Partili yöneticiler ve partililer bayramlaştı.

ak_parti_bayramlasma (5)

AK PARTİ ATAŞEHİR, BAYRAMLAŞMA

ak_parti_bayramlasma (7)

AK PARTİ ATAŞEHİR, BAYRAMLAŞMA

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ