logo

MUSTAFA KEMAL VE AŞIK VEYSEL İMARI İBB MECLİS GÜNDEMİNDE

Atasehir Mustafa Kemal ve Aşık Veysel Mahalleleri 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planları görüşülmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi gündemine geliyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi, Planlama Müdürlüğü’nün Atasehir Mustafa Kemal ve Aşık Veysel Mahalleleri 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planları teklifini görüşmek üzere Eylül ayı toplantılarında gündeme gelerek görüşülmesi bekleniyor.

Daha önce 2017/491 dosya numarası ile 13 Mart 2017 tarihli toplantısında 67. Sırada gündeme alınan ancak görüşülemeyen İBB Planlama Müdürlüğü’nün Atasehir Mustafa Kemal ve Aşık Veysel Mahalleleri 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planları teklifinin İBB Meclisinde Eylül ayında gündeme alınarak  görüşülmesi bekleniyor.

Büyükşehir’den yapılan açıklamada Ataşehir’in bütün mahallelerinin imar planlarının 2017 yılı sonuna kadar İBB Meclisi gündemine alınacağı belirtilmişti. Bu kapsamda ilk gündeme alınacak planların Atasehir Mustafa Kemal ve Aşık Veysel Mahalleleri planları olacağı tahmin ediliyor.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
3516 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

MUSTAFA KEMAL VE AŞIK VEYSEL İMARI İBB MECLİS GÜNDEMİNDE” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    MUSTAFA KEMAL VE AŞIK VEYSEL İMARI İBB MECLİS GÜNDEMİNDE
    https://www.itvhaber.com/mustafa-kemal-ve-asik-veysel-imari-ibb-meclis-gundeminde.html#.WbMGHOEu24E.twitter
    #Atasehir #MustafaKemal #AşıkVeysel #NazımİmarPlanı #İstanbulBüyükşehirBelediyesi #İBB #İBBMeclisi #MustafaKemalİmarı #AşıkVeyselİmarı #İmarPlanı #itvhaber