logo

NİLGÜN BELGÜN’LE AŞK VE KOMEDİ ATAŞEHİR’DE

nilgun_belgin-0Serkan Budak’ın sahneye uyarlayıp yönettiği, Canan Yaka’nın kostümlerini hazırladığı 2 Perdelik tek kişilik oyun “Nilgün Belgün’le Aşk Ve Komedi” MSKM’de sahnelendi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Nilgün Belgün, kendi hayat hikâyesinden ve anılarından yola çıkarak sahnelediği “Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi” isimli müzikli ve danslı gösteride Ataşehirli tiyatro severlerle buluştu.

nilgun_belgin-1

Serkan Budak’ın sahneye uyarlayıp yönettiği, Canan Yaka’nın kostümlerini hazırladığı 2 Perdelik tek kişilik oyun “Nilgün Belgün’le Aşk Ve Komedi”nin dekoru Nilgün Gürkan tarafından hazırlanırken ışık yönetmenliği Murat Selçuk tarafından yapılıyor.

“Nilgün Belgün’le Aşk Ve Komedi” oyununda sanatçıya Aranjörlüğü Ari Aliciyan tarafından yapılan müzikler eşliğinde Melih Altın, Cihat Can danslarıyla eşlik ettiler.

nilgun_belgin-5

Nilgün Belgün’ün izleyiciden büyük ilgi gören “İçimdeki Kadın, Aşk ve Komedi” adlı kitabından sahneye uyarlanan gösteride sanatçı; hayatını, anılarını, yaşadıklarını, şarkılar ve danslarla kimi zaman hüzünlü, kimi zaman da kahkahalar eşliğinde anlatıyor.

Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi (MSKM) gerçekleşen gösteri sonunda Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı sadık Kayhan, Nilgün Belgün’e çiçek takdim etti.

nilgun_belgin-2 nilgun_belgin-9 nilgun_belgin-10 nilgun_belgin-12

FOTO: Kadir İncesu

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1313 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

NİLGÜN BELGÜN’LE AŞK VE KOMEDİ ATAŞEHİR’DE” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    NİLGÜN BELGÜN’LE AŞK VE KOMEDİ ATAŞEHİR’DE
    https://www.itvhaber.com/?p=108841
    #NilgünBelgün #AşkVeKomedi #Ataşehir #SerkanBudak #Sahne #CananYaka #NilgünBelgünLeAşkVeKomedi #MSKM #NilgünGürkan #Aranjör #AriAliciyan