logo

Okulların Geleceği, Yeni Yarıyıl Dair Detayları İzmir’de Konuşulacak

Okulların Geleceği, Yeni Yarıyıl Dair Detayları İzmir’de Konuşulacak

İlk ve orta dereceli okulların açılmasına sayılı günler kala ikinci dalga pandemi endişesi ve yeni dönemde milyonlarca öğrenci ile velinin nasıl bir yol izlemesi gerektiği konuşulacak.

İlk ve orta dereceli okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Ancak ikinci dalga endişesi ve yeni dönemde milyonlarca öğrenci ile velinin nasıl bir yol izlemesi gerektiği merak konusu.

OKULLARIN GELECEĞİ VE YENİ YARIYILA DAİR DETAYLAR İZMİR’DE KONUŞULACAK

Tüm merak edilenler ve okulların geleceği ise eğitimin iki duayen ismi, YÖM Okulları Kurucusu Kayhan Karlı ile Akademisyen Uğur Batı tarafından 15 Ağustos Cumartesi günü İzmir Güzelbahçe’de masaya yatırılacak.

Yeni nesil koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören 18 milyon öğrenci ve velinin yeni eğitim-öğretim döneminde nasıl bir yol izleyeceği belirsizliğini koruyor. İkinci dalga endişesi, uzaktan eğitimin nasıl yürütüleceği, özel okulların durumu ve öğrenci-öğretmen ilişkisi ise okulların geleceği noktasında pek çok soru işaretini zihinlere getiriyor.

Gelecek dönemde yeni eğitim modeli, uygulama yöntemleri ve okulların nasıl bir hale bürüneceğine dair tüm merak edilenler YÖM Özel Biryer Okulları tarafından düzenlenecek “Eğitimde Yeni Norm Arayışları” adlı söyleşide irdelenecek. 15 Ağustos 2020 Cumartesi saat 20.00’da İzmir Güzelbahçe’deki YÖM Özel BirYer Okulları yerleşkesinde düzenlenecek etkinliğe; eğitimin iki duayen ismi YÖM Okulları Kurucusu Kayhan Karlı ile Akademisyen Uğur Batı katılacak. Söyleşide hem yeni dönem eğitim sistemi tartışılacak hem de velilerin soru işaretleri giderilecek.

Etkinliğe katılım için bilgi@biryerokullari.k12.tr adresine mail atabilir ya da 0544 494 19 37 telefon numarasından kayıt yaptırabilirsiniz. 

Bilgi İçin: Tülay Genç | support@b2press.com | +90 (850) 885 12 55

Söyleşi: “Eğitimde Yeni Normlar Arayışları”
Konuşmacılar: Kayhan Karlı ve Uğur Batı
Yer: Özel BirYer Okulları | Güzelbahçe – İzmir
Tarih ve saat: 15 Ağustos 2020 | Cumartesi | 20.00
Kayıt için: bilgi@biryerokullari.k12.tr veya 0544 494 19 37  

B2Press

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ