logo

19 Ekim 2015

ÖNCÜLDER YÖNETİMİ ÜYELERLE BULUŞTU

onculder_ertugrul (1)Ardahan İli Çıldır İlçesi Öncül Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği (ÖNCÜLDER) yeni yönetimi, kahvaltılı toplantıda dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Yapılan genel kurulda göreve gelen Ertuğrul Bulakbaşı başkanlığındaki Ardahan İli Çıldır İlçesi Öncül Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği (ÖNCÜLDER) yeni yönetimi düzenlenen kahvaltılı toplantıda buluştukları üyeler ile görüş alışverişinde bulundu.

Önceki hafta yapılan Genel Kurulda yönetime 7 yeni üyenin katıldığını belirten ÖNCÜLDER Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı; “ Hepimiz akrabayız. Yeni bir yönetim kurulu olarak yeni bir enerji ve yeni bir heyecan yaşadık. Geçen hafta genel kurulumuzu yaptık. Aramıza 7 yeni enerji dolu ağabeylerimiz ve ablalarımız katıldı. Büyük bir aile olarak bir araya gelmek için bu bir vesile olsun diye bu etkinliği düzenledik. Metropollerde bir araya gelmek pek mümkün olmuyor. Özel günler dışında bir araya gelme şansımız olmuyor. Onun için yeni yönetim olarak bir araya gelip fikir alış verişinde bulunmak için toplandık“ dedi.

Derneğin her üyesinin yönetim kurulu üyesi olduğunu vurgulayan Ertuğrul Bulakbaşı, tabela derneği olmadıklarının altını çizdiği konuşmasında şunları kaydetti: “Burada bulunan her kes yönetim kurulunun bir ferdidir. Artık çalışma ve verimlilik alma noktasındayız.  Toplumsal olaylarda şehir hayatı zor. Bizler birbirimize sahip çıkarsak inanıyorum ki kimse kötü emellerini bu topraklarda gerçekleştiremez.”

onculder_ertugrul (3)

ÖNCÜLDER YÖNETİMİ, ERTUĞRUL BULAKBAŞI

Öncül derneğinin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL

onculder_ertugrul (2)

ÖNCÜLDER YÖNETİMİ, ERTUĞRUL BULAKBAŞI

Ertuğrul BULAKBAŞI

Mustafa BİNGÖL

Yusuf COMART

Mustafa Metin COMART

Akar DEMİR

Recep AKÇAY

Cengiz HAVUZ

Çetin ÇALIŞKAN

Ergin YAŞAR

Hafız DİRİL

Kemal DEĞİRMENCİ

Gündüz DEMİR

DENETLEME KURULU ASİL

Ergin DEMİR

Özer GÜNGÖR

Erdoğan ŞİMŞİR

Etiketler: » » » » » » »
Share
1548 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÖNCÜLDER YÖNETİMİ ÜYELERLE BULUŞTU” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  ÖNCÜLDER YÖNETİMİ ÜYELERLE BULUŞTU |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE…
  https://www.itvhaber.com/?p=77967
  #Ardahan #Çıldır #ÖncülKöyü #Dernek #ÖNCÜLDER #ErtuğrulBulakbaşı #YönetimKurulu #ÖNCÜLDERBaşkanıErtuğrulBulakbaşı