logo

Orhan Çerkez, Kovit-19 Tedavisi Olduğu Hastaneden Taburcu Oldu

Orhan Çerkez, Kovit-19 Tedavisi Olduğu Hastaneden Taburcu Oldu

3 aya yakındır yoğun bakımda tedavi olan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Kovit-19 (koronavirüs) nedeniyle tedavi olduğu hastaneden taburcu oldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

3 aya yakındır yakalandığı çağın illeti Koronavirüs (Kovid 19) salgını ile mücadele eden, tedavisi uzun süre yoğun bakımda sürdürülen Atasehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan ÇERKEZ, tedavi olduğu hastanede 81 gününden sonra taburcu oldu.

Çağın illeti Kovid 19 salgınından etkilenerek rahatsızlanan, kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda virüsle mücadelesini sürdüren Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez’den beklenen iyi haber gelmişti. Sosyal medyadan açıklama yapan  Orhan Çerkez, iyi olduğunu kısa süre inde taburcu olacağını duyurmuştu.

ORHAN ÇERKEZ’İN İY OLDUĞUNU PAYLAŞTIĞI HABERİMİZ

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez’in Kovid 19 tedavi süreci ile ilgili gelişmede yoğun bakımdan çıktığı kısa süre sonra taburcu olacağını duyurduğu açıklaması:  
“Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs/ Covit 19 salgını hayatımızı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Tüm tedbirlere ve dikkatli davranmamıza rağmen bende bu hastalığa yakalanmaktan ve yoğun bakım sürecini yaşamaktan kurtulamadım. Çok şükür süreci atlatarak yoğun bakımdan çıkmış bulunmaktayım. Dileğimiz ve duamız tüm hastaların iyileşerek sağlığına kavuşmasıdır.

Bu süreçte; geçmiş olsun temennileri ve dualarıyla bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum.

Maske, temizlik ve sosyal mesafemizi korumaya devam ediyoruz. Bu hastalığı birlikte yeneceğiz.

Orhan ÇERKEZ”

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ