logo

Pendorya AVM – Pendik

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (TSKB GYO) ilk yatırımı olan Pendorya AVM “Hediyeli Bir Dünya” sloganı ile Pendik’te Sabiha Gökçen Havaalanı’na 8 km. mesafede kapılarını açtı.

Pendorya AVM – Pendik


17 Aralık 2009 tarihinde “Hediyeli bir dünya” sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası “Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım Bankası”nın iştiraki “TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı”nın ilk yatırımı olarak hizmet vermeye başladı.

Pendorya, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden 8500 m2‘lik alana sahip mağazası Kipa, Avrupa’nın en büyük elektronik marketlerinden 5500 m2’lik alana sahip mağazası Media Markt, toplam 80000 m2 kapalı alana sahip 105 mağazası ve Maltepe – İzmit güzergahındaki ilk sinema kompleksi olan 8 salonlu AFM sinemaları ile tüm ziyaretçilerin hizmetinde…

Pendorya AVM; yeni konut bölgeleri, marina, üniversite, teknopark ve fuar alanı gibi yatırımlar ile hızlı bir gelişim trendi gösteren Pendik’te, sahile 1,5 km. ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 8 km. mesafede yer alıyor. Ayrıca E-5 üzerindeki merkezi konumuyla Pendorya, sadece Pendiklilerin ve bölge halkının değil, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor.

Gün ışığından verimli şekilde faydalanmak üzere tasarlanan ferah iç mekanları ve yaz – kış rahat edebileceğiniz, insan doğasına uyumlu açık alanlarıyla Pendorya, bir alışveriş merkezinin ötesinde, ziyaretçilerine eğlenceli bir sosyal yaşam alanı sunuyor.

 

Atres: Çamçeşme Mah.Fabrika Sok.No:5 34899 Pendik/İstanbul
Tel: 0216 670 20 80

Etiketler: » » » » » » » »
Share
5940 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ