logo

SAADETLİ GÜRLÜ’DEN DURMUŞ CAN’A ZİYARET

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Durmuş Can’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, İlçe Başkan Yardımcıları Ali Sarıahmet, Dursun Tarhan ve Fevzullah Karabul ile birlikte İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Durmuş Can’a Burhan Felek Spor Kompleksi’ndeki makamında bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Saadet Partisi olarak, uygun zemin ve şartlarda gerçekleştirilen sporun önemine inandıklarını vurguladı.Gürlü şöyle devam etti, “Bir de bizim uyuşturucuya karşı bir hassasiyetimiz var. Maalesef ülkemiz genelinde ve ilimizde olduğu gibi Üsküdar’ımızda da bu belaya tutulmuş insanlarımız çok. Tabii bu konuda sayıların bir önemi yok. Bizim için tek bir insanımız dahi çok ama çok önemli. Hem onlar kurtulsun, hem de yenileri eklenmesin istiyoruz. Geçmişte bu konu çalışmalarda da bulunduk. Belki yeni çalışmalara da imza atabiliriz. Ayrıca uygun zemin ve şartlarda gerçekleştirilen sporun, insanlarımızı uyuşturucu batağına düşmelerini engelleyebileceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Şube Müdürü Can da,  Muhammet Gürlü ve heyetine gerçekleştirdikleri çalışmalardan bahsederek ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Etiketler: » » » » » » »
Share
959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

SAADETLİ GÜRLÜ’DEN DURMUŞ CAN’A ZİYARET” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    SAADETLİ GÜRLÜ’DEN DURMUŞ CAN’A ZİYARET
    https://www.itvhaber.com/saadetli-gurluden-durmus-cana-ziyaret.html#.Wb1RwR-mg4Q.twitter
    #SaadetPartisi #SPÜsküdar #MuhammetGürlü #İstanbul #GHSM #GençlikHizmetleri #Spor # ŞubeMüdürü #DurmuşCan #itvhaber