logo

SADER, SİNOPLU AİLELERİ BİR ÇATIDA TOPLADI

sader-tanisma_ (1)Sinoplu Aileler Dostluk Eğitim Ve Kültür Derneği’nin tanıtım programı kapsamında Üsküdar Belediyesi Sosyal Tesisleri Kız Kulesi Salonu’nda tanışma kahvaltısı düzenlendi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Üsküdar Belediyesi Sosyal Tesisleri Kız Kulesi Salonu’nda gerçekleşen Remzi Yüksel Başkanlığındaki Sinoplu Aileler Dostluk Eğitim Ve Kültür Derneği (SADER)’nin tanışma kahvaltısına Sinop STK ve derneklerinin aralarında bulunduğu STK başkan ve yöneticileri ile birlikte davetliler katıldı.

sader-tanisma_ (4)

Toplantıda yaptığı konuşmada “Sinoplu Aileler Dostluk Eğitim Ve Kültür Derneği (SADER)’in kurulmasında ve tanıtımda bizler kadar siz değerli arkadaşlarımızın katkısı büyük olacaktır” diyerek davetlilerin deneğe katkısının altını çizen Başkan Remzi Yüksel, gelişen koşullarla birlikte dernekçilik anlayışının da değişmesi gerektiğini kaydederek; ”Gelişen günümüz şartlarına göre gerçek ve tüzel kişiliklerinde gelişerek değişmesi şarttır. Dolayısı ile dernekçilik ve dernek anlayışımızın da gelişmesi değişmesi şarttır. Bazı durumlarda sahneye yeni yüzlerin, yeni isimlerin çıkması bu değişime hız kazandırır. Kaliteyi artırır. Tatlı rekabetleri doğurur. Böylece, bu değişim gelişim aşaması hızla gerilerek hedefe ulaşılır. Tam da burada SADER’İN kurulması bu görevi üzerine almıştır” ifadeleri ile derneğin kuruluş amacını açıkladı.

sader-tanisma_ (3)

SADER Genel Başkan Remzi Yüksel, “Sinop’un, Sinoplunun bir kazanımı olan SADER tüm hemşerilerimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olur inşallah” dileği ile konuşmasını tamamladı.

sader-tanisma_ (2) sader-tanisma_ (5)

Etiketler: » » » » » » »
Share
1304 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

SADER, SİNOPLU AİLELERİ BİR ÇATIDA TOPLADI” için 2 Yorum

 1. recep : diyor ki:

  SADER, SİNOPLU AİLELERİ BİR ÇATI TOPLANDI |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=84163
  #SinopluAileler #Dostluk #Eğitim #Kültür #Dernek #TanıtımProgramı #TanışmaKahvaltısı #SADER #itvhaber #Sinop #RemziYüksel

 2. recep : diyor ki:

  SADER, SİNOPLU AİLELERİ BİR ÇATIDA TOPLADI |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=84163
  #SinopluAileler #Dostluk #Eğitim #Kültür #Dernek #TanıtımProgramı #TanışmaKahvaltısı #SADER #itvhaber #Sinop #RemziYüksel