logo

SALDIRIDA GÜÇLENİYOR HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLUYORUZ

SALDIRIDA GÜÇLENİYOR HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLUYORUZ

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, yaptığı açıklamada, terör saldırısının birlik ve beraberliği daha da pekiştirdiğini kaydederek, “Hep birlikte Türkiye oluyoruz” dedi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı başkanlığındaki Ak Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı İstanbul Beşkitaş’ta yaşanan ve terör örgütü TAK’ın üstlendiği bombalı terör saldırısı ile ilgili basın açıklaması yaptı.

İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan ve polis ve sivil 38 şehidin olduğu bombalı saldırı ile ilgili basın açıklaması yapan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, teşkilat mensuplar ve partililerin yoğun katılımı ve desteği ile yaptığı açıklamada, “Başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız. Taşeronlar ve terör patronları bilsinler ki 2023 hedeflerimiz her badireden sonra perçinleniyor. ’Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ diyoruz. ‘Böyle yürüyeceğiz’ diyoruz. Sanıyorlar ki her saldırıda biz biraz daha zayıflıyoruz. Hayır, tam aksine her saldırıda biz daha güçleniyoruz. Tam tersine bir oluyoruz, iri oluyoruz, diri oluyoruz, kardeş oluyoruz, hep birlikte Türkiye oluyoruz”dedi.

Binlerce yıllık tarihi kahramanlıklarla dolu coğrafyamızın zorlu bir süreçten geçtiğine işaret eden Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı içeride ve dışarıda devletimizin bekasını, ülkemizin birliğini istemeyenlerin işbirlikçileriyle birlikte düzenledikleri hain saldırılarla Türkiye’yi kaosa sürükleme gayretinde olduklarını kaydetti.

Av. Mustafa Naim Yağcı tarafından Ak Parti Ataşehir İlçe Merkezinde bombalı saldırı ile ilgili yapılan basın açıklamasına, İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimi ve üyeleri ile partililer katıldı.

Hain süreci işletmek üzere geceli gündüzlü çalışan mihrakların dün yine sahneye çıktığını kaydeden Naim Yağcı, İstanbul’un merkezi konumlarından birinde hain saldırı düzenlediklerinin altını çizdiği basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

İstanbul’un merkezi Beşiktaş’ta gerçekleştirilen hain saldırıda şu ana kadar 38 Şehidimiz ve 155 Yaralımız olduğunu tespit ettik. Terörle mücadelede Güneydoğuda ve Ülkemizin sair bölgelerinde başarılı operasyonlara imza atan “Türk Polisi”nin kararlılığını yıldırmaya, milletimizi bölmeye yönelik bu eyleme misliyle karşılık verecek, hainlerin tuzaklarını boşa çıkaracağız.

Milletimiz birlik ve dirlik içinde kenetlenerek bu hain planı bozacaktır. Bu aziz millet Polisi ve Emniyet güçleri ile birlikte kol kola vatanın bekasını temin edecektir.

Türkiye’ye meydan okuyanlar, Türkiye’ye tehdit unsuru oluşturacak kim varsa bu millet ordusuyla, polisiyle, korucusuyla, milletiyle vardır, var olacaktır”

Bu ülkenin arkasında kendi vatandaşlarımızla birlikte dünyanın her yerinde yüz milyonlarca kardeşimizin, mazlumların duası vardır.

Türk İstihbaratı ve Türk Polisi bunsan önce olduğu bundan sonrada geceli gündüzlü çalışmalarla milletimizin hizmetinde Milletimizde Güvenlik güçlerinin yanında olmaya devam edecektir.

Emniyetimizin gayretli çalışmaları neticesinde 2015 istihbarat verilerine göre 423 terör olayı önlenmiştir. Terör ve Terörün Finansörü Uyuşturucu baronlarından çok çekmiş Terörle anılan bir ilçenin sakinleri olarak Emniyet güçlerimizin yanındayız.

Gerek Güneydoğuda bölücü kalkışmaya yönelenlere karşı gerekse şehirlerimizin kalabalık mekanlarında bir kısım hainlerin tetikçiliğine soyunanlar, bunlarla ittifak edercesine söylemlerde bulunanlar bu milletin gazabından korksunlar. Milletimiz; DEAŞ, DHKPC, PKK, PYD, FETÖ yada hangi terör örgütleri ve sonu nereye giderse gitsin misliyle karşılığını göreceklerinden emin olsun.

Son terörist ortadan kalkıncaya kadar Silahlı kuvvetlerimizin ve polisimizin gazabı onların ensesinde olacaktır. Ordumuzun Suriye ve Irakta DEAŞ ve PKK ya karşı yürüttüğü operasyonlar neticesinde eş zamanlı olarak şehirlerimizi de Polisimizin gerçekleştirdiği operasyonlar Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak isteyen mihrakların oyununu bozmuştur.

İçerde ve dışarda işbirlikçileriyle karanlık eylemlere bulaşanlar, taşeronlar ve terör patronları bilsinler ki 2023 hedeflerimize ulaşma konusundaki kararlılığımız karşılaştığımız her badireden sonra perçinleniyor.

“Başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka boyunduruk vuramayacaksınız, bin yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri döndüremeyeceksiniz, ülkemizi hedeflerinden vazgeçiremeyeceksiniz.

Onun için ‘tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ diyoruz. ‘Böyle yürüyeceğiz’ diyoruz. Bunlar sanıyorlar ki her saldırıda biz biraz daha zayıflıyoruz. Hayır, tam aksine her saldırıda biz daha güçleniyoruz. Tam tersine bir oluyoruz, iri oluyoruz, diri oluyoruz, kardeş oluyoruz, hep birlikte Türkiye oluyoruz.”

Bu ülkenin tüm fertleriyle bu Aziz millet her türlü badireden zaferle çıkacaktır. Bu aziz millet tarihteki yerini yeniden alacak, mazlumların hamisi, medeniyetin banisi olmaya devam edecektir.

Aziz Ataşehirliler; terörün her türlüsünü başta Ataşehir olmak üzere Ülkemizden hep birlikte atacağız. Hep birlikte bir ve beraber olarak bu badirelerden zaferle çıkacağız.

Bu vesile ile Şehitlerimize Rahmet Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Onların evlatları artık Türkiye’nin evlatları olmuştur. Onlar Asla yalnız olmayacaklardır. Gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Milletimizin Başı Sağ olsun.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ