logo

Sapphire Çarşı

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en yüksek rezidansının altında yer alan Sapphire Çarşı, 236 metre yükseklikle Avrupa ve Türkiye’nin en yüksek seyir terası ile fark ediliyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en yüksek rezidansının altında yer alan Sapphire Çarşı, 236 metre yükseklikle Avrupa ve Türkiye’nin en yüksek seyir terası ile ziyaretçilerine hiçbir yerde yaşayamayacakları bir deneyim sunuyor.

Türkiye’nin ilk daimi Balmumu Heykel Müzesi’nin de yer aldığı Sapphire Çarşı, B3 pazar katındaki geleneksel İstanbul tatları, mimarideki İstanbul dokuları ve hediyelik çarşı konsepti ile İstanbulluların her aradığını bulduğu bir alışveriş merkezi olarak hizmet veriyor.

 

Ayrıca birbirinden farklı markalarla tam bir moda merkezi olarak dikkat çekiyor.

Alışveriş merkezi ve Seyir Terası ile ulusal ve uluslararası pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Sapphire Çarşı, yaratıcı, interaktif ve herkesin aradığını bulabildiği bir merkez olarak dikkat çekiyor.

 

Markalara kendi karakterlerini özgürce yansıtma imkanı sunan Sapphire, ziyaretçilerle bağları güçlendirmeye ve birlikte sosyalleşmeye yönelik interaktif projeler, kadınlara ve çocuklara özel atölye çalışmaları, stil danışmanlığı, konserler, özel gösterilerle ziyaretçilerine haftanın her günü ve günün her saati keyifli ve eğlenceli bir alışveriş ortamı sunuyor.

 

Adres: Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1/1 Kağıthane / İstanbuL
Tel: 0212 268 80 80
www.istanbulsapphire.com/

 

sapphire AVM

Markalar

 

adL
Atasay Kuyumculuk
Batik
Bun Design
Chakra
Colin’s
Defacto
Fabrika
Gizia
GNC
H&M
Hotiç
Kemal Tanca
Koton
LC Waikiki
Penti
Tekin Acar Cosmetics
Teknosa
Toyzz Shop
YKM

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
4502 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ