logo

ŞARKILARI DOĞA VE ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLEYECEKLER

ŞARKILARI DOĞA VE ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLEYECEKLER

tema_vakfi-konserTEMA Vakfı, 25. yılında, ünlü sanatçıların İş Sanat Konser Salonu’nda gönüllü olarak sahne alacağı, doğa ve çocuklar için “Umut Yeşerten Şarkılar” konseri düzenliyor.

TEMA Vakfı, 25. yılını, ünlü sanatçıların gönüllü olarak sahne alacağı bir etkinlikle kutlayacak. 27 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’de İş Sanat Konser Salonu’ndan gerçekleşecek olan konser programı NTV’den canlı yayınlanacak.

Yayın öncesi ve sırasında sürdürülecek kampanyayla 150 bin çocuğun TEMA doğa eğitimlerinden faydalanması için bağış çağrısı yapılacak. Özel yayınla TEMA Vakfı’nın 25. yılı kutlanırken, 3464 SMS hattına bağış çağrısında bulunularak doğa eğitimleri için kaynak sağlanması hedefleniyor. Dileyen herkes 3464’e TEMA yazıp SMS göndererek TEMA Vakfı’nın çocuklara yönelik doğa eğitimlerine 10 TL katkıda bulunabilecek.

Ataşehir TEMA çok kısa bir sürede İstanbul’un en iyi çalışan ve gönüllü sayısıyla da 2. olan bir hale geldi.

TEMA Vakfı Ataşehir Şubesinin başarısının başarılı çalışmalar yaptığının altını çizen Saadet Garan bu konuda yapacakları çalışmaların süreceğini kaydederek, “Bu başarılar ilçemiz için de onurdur. Bu konser de ücretsizdir. İş Sanat Kule Konser Salonunda canlı yayın olduğu için gitmek isteyenlerin isim güvenlik açısından vermeleri gerekecek” dedi.

“Umut Yeşerten Şarkılar” konserinde tüm şarkılar ‘çocuklar’ ve ‘doğa’ için söylenecek. İşte gecede sahne alacak ünlü isimler:

tema_vakfi-konser-1

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ