logo

Sezgin Kılıç Yerel Seçimde Kayışdağı Mahallesi Muhtar Adayı

Sezgin Kılıç Yerel Seçimde Kayışdağı Mahallesi Muhtar Adayı

2024-2029 yılları arasında Kayışdağı Mahallesi’nin eli, ayağı, gözü ve kulağı olmak için yola çıkan, Sezgin Kılıç yerel seçimlerde muhtar adaylığını açıkladı.

Recep Kenan/itvhaber.com

2024-2029 yılları arasında Kayışdağı Mahallesi’nin eli, ayağı, gözü ve kulağı olmak için yola çıkan, mahalleye yeni ve kalıcı hizmetler getireceğini ifade eden Muhtar Adayı Sezgin Kılıç şunları dile getirdi;
“Yerel yönetimler ile mahallelinin arasında köprü görevi kurmaya hazırlanıyorum. Kayışdağı Mahallesi’nde yaşayan her yaştan komşumun hem sevincine hem üzüntüsüne ortak olmak için emek vermeye hazırım. 29 yıldır ailemle birlikte huzur içinde yaşadığım mahallemde muhtarlığa adayım. 7’den 70’e tüm mahalleli komşularımın desteğini bekliyor, hepinize teşekkür ediyorum. Daha iyiye ve daha güzele varmak için, tüm çabamız Kayışdağı için…”

KAYIŞDAĞI MAHALLESİ’NİN GENÇ MUHTAR ADAYI SEZGİN KILIÇ KİMDİR?

1985 yılında Kars Ardahan’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Kars’ta, lise hayatını ise İstanbul’da tamamlayan Kılıç, 2012 yılından beri Ataşehir Belediyesi’nde Elektrik Teknisyeni olarak çalışmaktadır.

Paylaşın:
Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ