logo

SİNAN AYRANCI ‘TEŞKİLATIMIZ SÜREKLİ SAHADA’

ak_parti_sinan_ayranci_basin_toplantisi_referandum (0)Ak Parti Ataşehir SKM Başkanı Sinan Ayrancı, Ataşehir’deki 17 mahalle teşkilatı ile ilçe teşkilatlarının her an seçim olacakmış gibi çalıştıklarını referanduma hazır olduklarını söyledi.

Recep Kenan/itvhaber.com    

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Naim Yağcı ile birlikte basın toplantısına katılan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı Sinan Ayrancı, basın mensupların SKM çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.  afişlerinin, pankartlarının yırtıldığını ifade eden Ayrancı, bu yöntemle seçimde başarının kazanılamayacağını kaydetti.

ak_parti_naim_yagci_basin_toplantisi_referandum (65)

SÜREKLİ SAHADA OLAN BİR TEŞKİLATIMIZ VAR

İlçe Başkanlığının görevi kendisine tebliğ etmesi sonrasında yapılanma çalışmalarını tamamladıklarını kaydeden Ak Parti Ataşehir SKM Başkanı Sinan Ayrancı, sürekli sahada olan bir teşkilat yapılarının olduğunu kaydederek, düzenli olarak toplantılar yaptıklarını, Ak Parti Teşkilatı olarak her an seçim olacakmış gibi hazır olduklarını ifade etti.

TEŞKİLATIMIZ HER AN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

Ak Parti teşkilatlarının en büyük özelliğinin her an seçim olacakmış gibi çalıştığını kaydeden Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı Sinan Ayrancı, teşkilatlarının 365 gün sahada olan bir yapıya sahip olduğunu kaydederek; “İlçe Başkanlığımızın bize verdiği programla Ocak ayından itibaren çalışmalarımıza başlamıştık. İlçe teşkilatımızın Ataşehir’deki 17 mahallemizde, 17 mahalle başkanlarımız ve yöneticilerimiz var. 8 bölgede seçim bürolarımız var. 813 sandık başkanı ve sandık görevlilerini oluşturduk. Sandık yöneticilerimizle birlikte Ocak ayı itibariyle üyelerimiz ve seçmen ziyaretlerine başlamıştık. Bu çalışmalarımızla, 2019 seçimlerine yönelik bir çalışmanın alt yapısını da oluşturmuş olduk. Bu çalışmalarla ne kadar oy alacağımızı, seçmenin kararını, kendi üyelerimiz ve seçmenler üzerinde yaptığımız değerlendirmelerin raporunu alabiliyoruz. Bu çalışmalarımızla ilgili detayları seçim sonrası ilçe başkanımız paylaşacaktır” dedi.

ak_parti_naim_yagci_basin_toplantisi_referandum (36)

ÇALIŞMALARIMIZI STRATEJİK PLANLARLA YAPIYORUZ

Ak Noktalarda çalışmaların sürdüğünü, seçmenlerle iletişime geçilerek karasız seçmenlerin kararını kendi lehlerine değiştirmek için çalıştıklarını kaydeden Sinan Ayrancı, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’nde yürütülen çalışmalarla ilgili “İki tane “EVET” çadırımız var. Burada Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumunda oylanacak 18 madde ile ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. El ilanlarımız ve broşürlerimizi dağıtıyoruz. 58 bin üyemiz var. Kurduğumuz çağrı merkezimiz üzerinden üyelerimizle irtibat kuruyoruz. Onların düşüncelerini, görüşlerini alıyoruz. Mahalle teşkilatlarımız da günlük çalışmalarına devam ediyor.  Şu ana kadar kararsız seçmen üzerinden çok ciddi çalışmalar yaptık. Karasız seçmenlerin kararlarının evet doğrultusunda değişmelerini sağladık.  Çalışma stratejilerimiz oluşturduk. Aslında bu bir seçim değil. Stratejik hamlelerle, planlarla çalışmalarımızı yapıyoruz. Biz sahada gerginlik yaşatacak seçim propagandası yapmıyoruz. Hiç kimsenin korkmasına gerek yok. Korkuyla siyaset yapmaya da gerek yok. Biz vatandaşlarımıza ziyaretlerimizi yapıyoruz veya onlar bize geliyorlar” şeklinde bilgileri paylaştı.

ak_parti_naim_yagci_basin_toplantisi_referandum (41) ak_parti_naim_yagci_basin_toplantisi_referandum (52) ak_parti_naim_yagci_basin_toplantisi_referandum (56)

Etiketler: » » » » » »
Share
1389 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

SİNAN AYRANCI ‘TEŞKİLATIMIZ SÜREKLİ SAHADA’” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    SİNAN AYRANCI ‘TEŞKİLATIMIZ SÜREKLİ SAHADA’
    https://www.itvhaber.com/?p=116589
    #AkPartiAtaşehir #SKMBaşkanı #SinanAyrancı #Ataşehir #SKM #referandum #SKMÇalışmaları