logo

SINAV ÖNCESİ GENÇLERE BAŞKANLARDAN MORAL

bld-sinav-moral (0)Ataşehir Belediyesi’nin Gençlik Merkezlerinde YGS’ye hazırlanan öğrenciler başkanlardan moral destek alırken, “Mahşer-i Cümbüş” isimli tiyatro oyunuyla sınav öncesi moral depoladılar.

Ataşehir Belediyesi’nin Gençlik Merkezlerinde YGS’ye (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) hazırlanan öğrenciler,  Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde “Mahşer-i Cümbüş” isimli tiyatro oyununu izleyerek, sınav öncesi moral depoladı.

MRT_5876

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

bld-sinav-moral (37)

12 Mart 2017’deki YGS öncesi, Ataşehir Belediyesi Ferhatpaşa Gençlik Merkezi, Neşat Ertaş Kültür Evi, Ahmet Telli Çocuk ve Halk Kütüphanesi’nde sınavlara hazırlanan yüzlerce Ataşehirli genç, Türkiye’de modern doğaçlama tiyatronun öncüsü olan oyunu kahkahalarla izledi.

bld-sinav-moral (10)

Gösteri öncesinde Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat öğrencilere destek konuşması yaptı.

bld-sinav-moral (4) bld-sinav-moral (5)

Hazırlıkta başarı oranının oldukça yüksek olduğunun altını çizerek tüm öğrencilere başarılar dileyen Başkan Battal İlgezdi şunları söyledi:

“Sizler bizim için çok değerlisiniz, önemlisiniz. Hepinizin en iyi okulları kazanmanızı temenni ediyorum. Sizlerin varlığı, cumhuriyetin varlığıdır. Hep birlikte hem cumhuriyete hem Atatürk’e sahip çıkacağız. Bir taraftan da bilime sahip çıkacağız. Bu sebeple girdiğiniz sınavları kazanmanız gerekiyor. Bu sınavda ve hayatınızda gireceğiniz her sınavda başarılar kazanacağınıza inanıyorum. Sizlere ve ailelerinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.”

bld-sinav-moral (9) bld-sinav-moral (14)

Öğrencilere başarı dileyen CHP İl Başkanı Cemal Canpolat da, “Görülüyor ki Belediye Başkanımız burada çok güzel şeyler başarıyor. Sizlere bu sınava ve dolayısıyla geleceğe hazırlanmanızda yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. bld-sinav-moral (16) MRT_5934

bld-sinav-moral (23) bld-sinav-moral (24) bld-sinav-moral (27) bld-sinav-moral (28) bld-sinav-moral (31) bld-sinav-moral (30) bld-sinav-moral (42)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1084 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

SINAV ÖNCESİ GENÇLERE BAŞKANLARDAN MORAL” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    SINAV ÖNCESİ GENÇLERE BAŞKANLARDAN MORAL
    https://www.itvhaber.com/?p=114102
    #AtaşehirBelediyesi #GençlikMerkezleri #YGS #YGSyeHazırlananÖğrenciler #BaşkanlardanMoral #MahşerİCümbüş #TiyatroOyunu #SınavÖncesi #Moral #CemalCanpolat