logo

TAŞLI SOPALI KAVGADA ATAŞEHİR KARIŞTI

TAŞLI SOPALI KAVGADA ATAŞEHİR KARIŞTI

atasehir_kavgaİstanbul Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde iki aile arasında çıkan kavgada  sokak karıştı. Polisin havaya ateş ederek müdahale ettiği olayda iki kişi yaralandı.

İstanbul Ataşehir’de iki aile arasında kavga çıktı. Olayların büyümesi üzerine polis, kavgayı havaya ateş ederek sonlandırdı. Olay Ataşehir İçerenköy Mahallesi Ayşegül Sokak’ta meydana geldi. Aralarında anlaşmazlık olan iki aile arasında taşlı, sopalı kavga çıktı. İki kalabalık aile arasında çıkan kavgayı gören vatandaşların ihbarı üzerine mahalleye çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Aile üyeleri arasında kavga bir türlü sonlanmayınca polis çareyi havaya ateş açmakta buldu.

2 KİŞİ HAFİF YARALI

Kavgada iki kişi hafif şekilde yaralanırken bir kadın ise fenalaştı. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan kadın, ambulansla Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’ne götürüldü. Ablası fenalaşan Uğur Elma, tehditler savurdu. Kavga sırasında sokakta kaporta dükkanı olan bir kişinin de iş yerindeki otomobiller zarar gördü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ