logo

TOKİ Ataşehir Şerifali Çiftliği GÖB Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor

TOKİ Ataşehir Şerifali Çiftliği GÖB Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor

TOKİ İstanbul ili, Ataşehir ilçesi İmar İskan Blokları, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 1. Etap 513 Konut ve 28 adet Dükkan İnşaatı projesini e-ihale yöntemi ile ihaleye çıkartıyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB (Gecekondu Önleme Bölgesi) Alanı 1. Etap 513 Konut ve 28 adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi e-ihale yöntemi ile 18 Ocak 2021 tarihinde Saat 14:30 ihaleye çıkıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB (Gecekondu Önleme Bölgesi) Alanındaki İmar İskan Blokları dönüşüm projesinin yüklenicisini e-ihale yöntemiyle düzenlenecek ihale ile belirleyecek.

18 OCAK’TA İHALE 10 GÜN İÇİNDE YER, 550 GÜNDE PROJE TESLİM

18 Ocak’ta ihalesi gerçekleştirilecek Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB (Gecekondu Önleme Bölgesi) Alanı projesinde sözleşme sonrası 10 gün içinde yer teslimi yapılacak ve sonrasında ise 550 günde teslim gerçekleştirilecek.

TEKLİFLER SADECE ELEKTRONİK ORTAMDA EKAP ÜZERİNDEN

İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği (GÖB Alanı) 1 Etap 513 Konut ve 28 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. 

ŞERİFALİ İHALE AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 1. Etap 513 Konut ve 28 adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale)

İhale Konusu Yapım İşinin Adı:

İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği (GÖB Alanı) 1 Etap 513 Konut ve 28 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

İhale Konusu Yapım İşinin Niteliği, Türü Ve Miktarı

Konvansiyonel Kalıp Sistemi İle 513 Adet Konut (28 Adet Dükkan), 1 Adet Cami ve Şadırvan, 1 Adet Sosyal Tesis ve Zemin İyileştirme İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

CUMHURBAŞKANI KARARI İLE RİSKLİ ALAN İLAN EDİLMİŞTİ

Ataşehir İlçesi, Şerifali Çiftliği Gecekondu  Önleme  Bölgesinin Bir Kısmına İlişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan 10 Temmuz 2020 tarih ve 2742 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile  riskli alan ilan edilmesine, 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi kararı çıkmıştı.

İSTANBUL’DA TOKİ 3 KONUT PROJESİ İHALEYE ÇIKIYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul’da 3 yeni konut projesi için ihaleye çıkıyor. İhaleye çıkılan projelerin yer aldığı ilçeler Ataşehir, Başakşehir ve kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirilecek olan Zeytinburnu şeklinde belirlendi.  Farklı teslim süreleri olan, ihaleye konu projelerde konut ve dükkan nitelikli birimler bulunuyor.

TOKİ İstanbul Projeleri İhale ve Tarihleri:

İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 1. Etap 513 Konut ve 28 adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale)

İstanbul ili İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı Mahallesi 2. Etap 794 Adet Konut ve 16 Adet Dükkan İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

İstanbul İli Zeytinburnu İlçesi Telsiz Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 281 Adet Konut ve 97 Adet Dükkan İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale)

İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu ve Öğrenci Merkezi Binası İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ