logo

Trio Hillside City Club

tiro-hillside-city-club

Hillside City Club – Trio

Hillside City Club Trio sadece bir spor merkezi değil, bir yaşam alanı olarak tasarlanmıştır. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü modern bir mimari içinde, 7 salonlu CineCity sinemalarımız, restoran, café ve barlarımızla hem spor hem de eğlence arayanların adresi olan Hillside City Club Trio’da. Avrupa’da ilk kez kullanılan son teknoloji Life Fitness cihazları ile donatılmış cardio salonu, squash ve racquetball kortları, açık ve kapalı basketbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile sadece spor değil yeni bir yaşam tarzı da sunulmaktadır.

23.500 m2’ lik geniş ve ferah alanında şehir stresinden kaçıp rahat nefes almak isteyenlerin uğrak yeri olan ve Kozyatağı Spor Salonları arasında en çok tercih edilen Hillside Cİty Club Trio, üyelerine Gym-Cardio alanları, Low Volume Area, Butts&Gutts, Grup Egzersiz stüdyoları, kapalı basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları ve squash kortları gibi birçok olanak sunmaktadır. Aynı zamanda yaz aylarında keyifli bir kaçamak yapmak isteyenler açık yüzme havuzundan faydalanmaktadır.

Hillside City Club Trio, sporu eğlence ile birleştiren ve tam bir kulüp ruhunun yaratılmasına yardımcı olan birbirinden renkli aktiviteler sunuyor, uluslararası sertifikalı uzman eğitmenleri, son teknoloji ekipmanıyla ve yaşam alanı ile üyelerine spordan daha fazlasını vaad ediyor!

Tesis detayları:
4.500 m2’si kapalı toplam 12.000 m2’den oluşan kompleks İstanbul’un en büyük spor komplekslerindendir. Tesisin içinde aşağıdakiler yer almaktadır:

2 Aerobik Stüdyosu, 1 Schin Cycle Stüdyosu, 1 Pilates Stüdyosu
GYM ve Cardio Salonu (1000 m2)
3 Squash Kortu
Kapalı Basketbol Sahaları
Açık (25 m ) ve Kapalı (17 m/ ısıtmalı ) Yüzme Havuzları ( derinlik 155 cm )
Açık Tenis Kortları
Açık Çok Amaçlı Saha (basketbol, tenis, voleybol)
Soyunma Odalarında Sauna, Buhar Odaları, Şok Duşlar,
Jakuzi
GD Tennis Academy
Anadolu Sağlık Merkezi Sağlık Odası
Aktiviteler & Dersler:

Raketli Sporlar:
Tenis, squash ve racquetball dersleri
Stüdyo Dersleri:
Spor katında bulunan stüdyolarımızda şu an için 30 farklı ders verilmektedir bunlardan bazıları, Yoga Fit, Bosu Fit, Cardio Kickbox, Latino Winds, H.A.T, Off road Running, Show Time, Power Challenge, Rep Reebok, Core Pilates, H.A.T. Stretching, Kids Aikido, Kick Box, Cardio Step, Tae-Bo, Aero-Latino, zumba, Beat-it, Hip Hop, Boot Camp, Good Morning dersleridir.

Trio Konutları
No 85/1
Kozyatağı / İstanbul

t: (216) 324 11 11
f: (216) 472 00 32

Site linki

Etiketler: » » »
Share
1373 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ