logo

TÜFAD İstanbul Adaylığını Açıklayan Mehmet Yorulmalzar’a Destek Açıklaması

TÜFAD İstanbul Adaylığını Açıklayan Mehmet Yorulmalzar’a Destek Açıklaması

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Mehmet Yorulmazlar, genel kurulda yeni dönem TÜFAD Başkan adaylığını resmen açıkladı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Prof.Dr.Mehmet Yorulmazlar yeniden Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) İstanbul Şube Başkanı adaylığını açıkladı.

TÜFAD İstanbul Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Emek, yaptığı açıklama ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) İstanbul Şube Başkanı adaylığını açıklayan Prof. Dr. Mehmet Yorulmazlar’a desteklediğini belirtti.

TÜFAD İstanbul Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Emek yaptığı açıklamada, “Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İstanbul Şubesi Yönetim kurulunda birlikte çalışıp yol yürümekten onur duydugum Prf.Dr.Mehmet Yorulmazlar yeniden  başkanlık adaylığını açıkladı.Kendisine desteğim ve güvenim tamdır.Adaylik açıklaması yapan değerli antrenörlerimize hizmet yarışında başarılar diliyorum…. Kazananin biz antrenörler olduğu herkesin kucaklaştığı bir seçim süreci temenni ediyorum.” Dedi.

Prof.Dr.Mehmet Yorulmazlar sosyal medya hesabına yaptığı adaylık açıklamasında “Değerli antrenörlerimiz; 2021 yılında başkan adayı olarak çıktığım yolda sizlerin teveccühü ile TÜFAD İstanbul Şubemize başkan oldum. Yönetim kurulumuz ve üyelerimizin ortak kararı ile TÜFAD İstanbul Şube Başkanlığına tekrar aday olduğumu tüm kamuoyunun bilgisine sunarım. Yeni seçim döneminde de başkanlığa layık görüldüğüm takdirde sizleri en iyi şekilde temsil etmeye gayret edeceğimi bildirir, saygılarımı duyarım.” İfadelerine yer verdi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ