logo

ÇANKIRILI DERNEK TEMSİLCİLERİ İFTARDA

atasehir_tum_cankirililar_iftar (0-)Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği düzenlediği iftar programı ile Anadolu Yakası dernek başkanları ile yönetim kurulu üyelerini buluşturdu.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Çankırı dernekleri temsilcileri ile Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri birlik beraberliğin pekiştiği Ramazan ayında iftar sofrasında bir araya geldi.

atasehir_tum_cankirililar_iftar (1)

Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği’nin Çankırılı Necdet Satılmışoğlu’ya ait restoran olan Özsaray’da düzenlenen iftar programında İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkan Yardımcıları Selami Kaplan ve Erol Tepebaşı, ÇANDEF 1.Bölge Başkanı Zeynettin Aydın, Çankırı Platformu Ersoy Kaşak ile birlikte Maltepe, Tuzla ve Ümraniye ilçelerinin de aralarında olduğu dernek başkanları ve Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Dernek başkanlarının kendilerini tanıttığı kısa konuşmalar ve Ataşehir Tüm Çankırılar Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı’nın katılımcılara teşekkür ettiği konuşma sonrasında toplu iftar yapıldı.

atasehir_tum_cankirililar_iftar (5)

İftar sonrası mekan sahibi Çankırılı hemşerileri tarafından Bolu Mudurnu’da yapımı sürdürülen Devremülk Evleri ile ilgili bir tanıtım yapıldı.

atasehir_tum_cankirililar_iftar (3) atasehir_tum_cankirililar_iftar (6) atasehir_tum_cankirililar_iftar (7) atasehir_tum_cankirililar_iftar (8) atasehir_tum_cankirililar_iftar (9) atasehir_tum_cankirililar_iftar (10) atasehir_tum_cankirililar_iftar (11) atasehir_tum_cankirililar_iftar (12) atasehir_tum_cankirililar_iftar (14)

Etiketler: » » » » » » »
Share
3386 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇANKIRILI DERNEK TEMSİLCİLERİ İFTARDA” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    TÜM ÇANKIRILILARIN İFTARI ATAŞEHİR’DEN
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=96019
    #Ataşehir #TümÇankırılar #İftarProgramı #AnadoluYakası #DernekBaşkanları #YönetimKurulu #itvhaber #İftar #Özsaray